Acil Yardim..Kreatin+Program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve norm eren tarafından 14 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. norm eren

norm eren Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aRkadaslar ben Yunanistanda kaliyorum.spor salonuna 2 hafta once basladim.daha ilk gunden (mass-tech)protein ve (cell-tech hard core)kreatin aldim..proteini bitirdim ve gercekten faydalarini gordum mass tech gercekten super ama kreatini 5 gundur iciyorum ve acaba gereksiz mi diye dusunuyorum ve 2 haftalik bir kisi olarak 1.75 boy 58 kilo 18 yas acaba kac set ne kadar tekrar gerekli sismek icin onu bilmiyorum lutfen yardim edin YAZ oldugu icin kreatini kesmelimiyim?.bodyshoptaki satici bana son kullanma tarihi 2012 istedigin zaman kullanabilirsin dedi ama ben emin degilim..Biri kullanmamda bi sakinca var mi yok mu lutfen soylesin ve setler tekrar hakkinda yardim lutfen ! weightlifter

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:18 ----------

Yardim edebilicek kimse yok mu???

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- - öncelik hakkı ihlali

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş