Acil yardıma ihtiyacım var.!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deviltalon_1 tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. deviltalon_1

deviltalon_1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum. Kilo eksiğim olduğu için gözle görünür bir değişim kaydedemedim. Takviye ürün almayı düşünüyorum. Protein+kreatin, protein+glutamine kombinasyonu önerileriniz felan var mı ? Daha çabuk gelişim için ? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

NOT : protein,kreatin,glutamine tavsiyelerinizi markası ile birlikte yazarsanız sevinirim.

2. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    6 ayda değişim görememen biraz garip.
    Çok iyi bir beslenme programı (çok iyi beslenmek abuk subuk şeyler çok yemek anlamına gelmez)
    Çok iyi bir çalışma programı
    Ve bunların üzerine de çok iyi dinlenmelisin.
    Bunlardan birini eksik yapıyorsan gelişme çok yavaşlar.

Saydığın takviyeler sihirli şeyler değildir. Saydıklarımı doğru yapmıyorsan takviyeler sana kas yaratmaz. Onlar bildiğin yemektir, tek farkları yemekten daha çabuk kana karışıyor olmaları.

Programını gözden geçir ve yakınlarında olan birinden yardım almaya ihtiyacın var anladığım kadarıyla.

3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    112 yi arayin

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş