Acil Yardımınıza İhtiyacım Var!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve vetman9 tarafından 16 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vetman9

vetman9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba ben önce kısaca kendimden bahsedeyim.21 yaşındayım, 182cm, 88 kiloyum.Küçüklüğümden beri uzun süredir kickboks yapıyordum ancak üniversite hazırlık nedeniyle spordan uzak kaldım.Şimdi de vücut geliştirme yapma istiyorum.Amacım Sylvester Stallone gibi olmak değil.Sadece karın, kol, omuz, göğüs kaslarımın abartı olmadan belirginlerşmesi ve en önemlisi karşıdan bakılınca görülen yağ oranımın düşmesi diye açıklayabilirim.3 hafta sonra sömstr bitiminde başlamayı düşünüyorum.Sizlere sorum şu:

1-Direk antrenmanlara başlamalımıyım yoksa önce zayıflamalımıyım?
    2-Destekleyici protein, karbonhidrat vb. kullanmama gerek var mı?
    3-Bu sporu abartmadan yani devasa kaslar oluşturmadan yapmak için nasıl bir program uygulamalıyım.

Yardımcı olursanız sevinirim.Değerli tecrübeleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

2. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Tüm bu soruların cevabı forumda mevcut arastırıp bulabilirsin

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

mr_dblue bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş