acil supplement kürü tavsiyesi !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve desperados tarafından 28 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    28 yaşındayım. 68 kg ağırlıkta ve 1.73 boyundayım. yaklaşık 7-8 ay oldu spora ara verdim.ondan önce 1.5 yıl bu sporu yapıyordum.Ağırlık kaldırmada düşüşlerdeyim haliyle.Yağ oranım düşük.Zor kilo alan bir vucudum var.Avatarda 7-8 ay öncesindeki halimdir.

Amacıma gelirsek hem kas kütlesi olarak sağlıklı kilo almak ve gelişmek, vucudun büyümesini istiyorum.Bu ara imkanlarım biraz arttı ve süpplement ile devam etmek istiyorum.Antremanlarda son sete doğru ağırlığı arttıran bir şekilde çalışıyorum.son 10 gündür spora gidiyorum hoca vucudumun bu 10 günde ısınabileceğini söylüyor.Ve supplement kullanımını sakınclı görmüyor.

Üstadlardan bana bir ekonomik birde normal seviyede bir supplement tavisyesi vermesini istiyorum.fiyat aralığı max 400 YTL kadar olabilir.

Açıkcası artık antremanlarda o şişmeyi yoğunluğu hissedemiyorum.Nrmal beslenme olarak her gün tavuk prinç yumurta sebze yemeye dikkat ediyorum.Açıkcası bir anlamda da gelişemiyorum durdum sanki. Teşekkürler.

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    suplement kürü olmaz kombinasyonu olur bunu belirtmek istedim
    1.whey protein
    2 creatin
    3 amino asit kullan yeterli bunlarda zaten standarttır istersen ek olarak glutamin ve bcaa da ekleye bilirsin bütçene göre

desperados bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- - öncelik hakkı ihlali

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş