acil program yardımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hakan_1993 tarafından 11 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakan_1993

hakan_1993 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa arkadaslar 3. ayım ve 3. programım hocamın verdıgı programı 3.haftadır yapıyorum bugun yıne aynı sekılde devam ettım salondakı bu sporu 10 senedır yapan bı abi var programıma baktı ve gercekten cok karısık bı program arkadaslar yazıyım programı bana bı yardım edın programı 2 ye boldu

1.gün : üst dambell press,bench press,bench yana açış,göğüs öne cekiş,plower,hammer curl,ve bacak

2.gün : enseye pres,omuz yana açış,ömuz öne açış,telde curl,45dambell curl,pushdown,wist curl,push up

evet arkadaslar haftada 4 gün gıdıyorum pazartesi 1.gunkını salı 2.gunkını
    carsamba dınlenme persembe 1,gunkını cuma 2.gunkını boyle dedi. bu dedıgım gıbı 3,programım basladıgımda kol 27 ydı 29,5 sonra 32 oldu
    göğüs 83 87 90 oldu omuz 102 107 110 oldu kilo 56,8 59,8 61,7 şimdide 64 oldu yas 18 boy 1,76 acil yardım arkadaslar lütfen

Son düzenleme: 11 Nisan 2011
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş