Acil girin lütfen yardima ihtiyacim var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berkhan872 tarafından 21 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Merhaba arkadaşlar öncelikler forumunuzda yeniyim selam vererek konuya giriş yapmak istiyorum arkadaşlar 1.77 boyundayim 73 kiloyum bundan tam 1.5 ay önce kilom tam 97 idi ve zayiflamaya karar werdim yemeyi içmeyi kestim az yedim çok spor yaptim spor salonuna gitmemin yaninda ekstra olarak akşamlari basketbol ve çeşitli sporlara girişimde bulundum ve tam 1.5 ayda tam 24 kilo verdim bundan bu zamana kadar memnundum son 20 gündür zayiflama hareketlerini bir tarafa birakip spor salonunda vücut geliştirmeye yöneldim ve belirli bir programla vücudumu eşitleyecek şekilde çalişmaya başladim ama kendimde dikkat ettiğim ve rahatsiz oldugum bir konu war bende afedersiniz göğüs sorunu wardi yani göğüslerim büyük ve sallanmiş yağ tabakasi şeklindeydi halada öyle bu durumdan çok rahatsizim göbeğim indi ama düzleşmedi tüm vücudum sanki ne diyeyim size zayiflamama ramen her tarafim yağ vücudum sallaniyor bu durumdan gerçekten çok rahatsizim ve vücudumun her tarafinda çatlaklar var vücut geliştirmenin yararini kollarimda omuzlarimda ve sirtimda farkettim fakat göğüsümde bir gram ilerleme oldugunu düşünmüyorum sizden isteğim ne yapabilirim bu durum karşisinda yağ yakici almayi düşünüyorum ama kararsizim yaşim henüz 16 ne yapmam gerekir bu durumda arkadaşlar lütfen yardimlarinizi bekliyorum çok kararsiizm vücudumdan çokta rahatsizim :(

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    zaten 1.5 ayda 24 kg gitmesi imskansız gibi bişey sen kastan yemişin.

sana önerim kardio ve yüzme dalgıçlık gibi spor yapmanda 24 kg sana ileride çok agır şeyler getirebilir kalp rahatsızlıgı . sorun 24 kg vermende degil giden o kg ların kastan gitmesi kötü olan su ki kas dedigimde kollar yada bacak vb gibi kaslar degil . giden kasların bir kısmıda kalp kası vb vucut işleyisi kaslardır.yag aldırmada kendi şeçimin yag alınan yerde vucut bidaha yag depolayamıyor onun yerine vucudunun baska yerine dagıtıyor.
    heralde yemeden bayagı kesmişin ve üstüne agır spor yapmısın.bodye başlaman mükmmel bir avantaj. senin verdigin 24 kg suan sana cok zarar olarak dönecek önerim biraz body ve proteinli beslen sonra cardioya basla direk yag eritmeyle baslamaman.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş