acil bakın bi yaa :((

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nurakkan tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nurakkan

nurakkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben nur bugun itibariyle eliptik bisiklet kosu bandı ve hardline burner cla l carnitine ile hediye gelen chromium picolante ile diyete baslıyorum bana uygun bir program yazabilirseniz sevnirim agustos 18e kadar salona gitme durumum yok cunku 18 agustosta bi sınava girecem urunleri aldıgım arkadas hepsini birlikte kullanmamın sorun olmayacagını soyledi ama sizinde fikrinizi almak isterim. boyum 176 kilom 62,4 normal oldugumu soyleyeceksiniz fakat 2010 yılında omurilik operasyonu gecirdim ve 12 kilo aldım bu yuzden belim tasımıyor artık ve doktorum eski kiloma gelmem gerektigini soyledi.bugun sabah burner ictim 2 tane hala agzıma igrenc bi tat geliyor ve 1 tanede cla kullandım daha bisiklete binmedigim icin carnitine likit kullanmadım masada duruyor sizden ricam hem yag yakımına yonelik hemde sırt kaslarımı ozellikle omur cevresindeki kaslarımı kuvvetlendirebilecek hareketlerden olusan spor ve beslenme programı konusunda yardımcı olmanız.eger bana yardımcı olursanız cok sevinirm simdiden cok tesekkur ederim bu arada hicbirseye alerjim yok takviyelerden once kan testimide yaptırdım

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    hardline marka ürünleri kimse önermiyor pek ama almışsanız bişey diyemem
    sırt için mutlaka deadlift yapmalısınız merkez bölgenizi güçlendirir
    Ama bunlardan önce salonda çalışacaksanız eğer salonun hocası zaten program yazıp sizinle ilgilenir o_O

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Evinizde herhangi bir egzersiz aleti var mı,vücut ağırlığıyla mı çalışmayı düşünüyorsunuz?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş