acemiden merhabalar bir kaç basit soru

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bassy tarafından 30 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.. sitenizi uzun bir süredir okuyorum.. gerçekten çok güzel bir site.. benim bir kaç sorum olıcaktı..önce ölçülerimi vermekle başlayayım..

Boy: 1,89
    kilo: 90
    bel: 98
    arkadaşlar ben bundan 8 ay önce 100 kg kadardım yasadıgım bir bunalım sebebiyle birden 12 kg kadar verdim 2 ayda.. spor yapmadan verdiğim için göbek gitti ama yağlar öylece kaldı . b.b sporuna başlamaya karar verdim 1 ay 15 gün önce başladım .. 2 günde bir gidiyorum.. her antıraman öncesi.. 25 dk kadar tempolu koşu 15 dk hızlı bisiklet.. 10 dk şu bel çevirme(adını hatırlayamadım) hareketlerini yapıyorum..
    daha sonra ağırlık çalışmalarına başlıyorum..

1. gün
    bench press 3x 12
    üst göğüs 3x 12
    CABLE CROSS OVER 3x 12
    CROSS BENCH DUMBBELL PULLOVER 3x 12
    dumble curl 3x 12
    scoot curl 3x 12
    HUMMER CURL 3X 12

2.gün

STANDING BARBELL PRESS 3x 12
    BARBELL PRESS BEHIND NECK 3x 12
    DUMBELL YANA AÇIŞ..
    DUMBELL ÖNE PARALEL AÇIŞ..
    ÖN BACAK
    ARKA BACAK
    BİLEK

3. GÜN

AT PULLDOWN
    OWING MACHINE (SEATED CABLE ROWING)
    T-BAR ROWING
    ONE ARM DUMBBELL ROWING
    ONE ARM DUMBELL TRİCEPS EXTENSION
    MAKİNADA TRİCEPS
    trapez..

antraman kagıdım yanımda değildi netten hareketlerin karsılıklarını yazmaya çalıştım..
    bunlara ilaveten her antraman öncesi kardiodan sonra 90 düz mekik 90 ters mekik çekiyorum..
    belimin çok kalın oldugunu düşünüyorum..ama yemeyi bir türlü azaltamadım =)
    bu antraman programı nasıldır? birde yağ yakıcıları çok araştırdım ama herkez farklı birşey söylüyor kafam o kadar karıştıki bana bir ürün önerebilirmisiniz ? l
    lütfen yardımcı olun..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:18 ----------

güncelll............

Sayfayı Paylaş