acaba yanlıs mı yapıorm ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cihan3469 tarafından 20 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cihan3469

cihan3469 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben 1 aydır evde vg yapıyorum.Gögüs kası için Dumbbell Bench Press Dumbell Flyes hareketlerini yerde uyguluyorum.Bu hareketleri yaparken gögüsüm kasılıp yorulcagına kollarım yoruluo :S normalde bölemi yoksa ben mi yanlıs yapıorm ?

2. BEEFCAKE

BEEFCAKE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bench press haraketi sırasında, triceps ( arkakol) da önemli ölçüde çalışır, kol ağrın bu yüzdendir muhtemelen,

3. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    yerde yaptığın için olabilir belki üstü yumuşak sepha gibi bişey varsa onun üstüne uzanıp yap bence

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sehpasız verim belki alırsın..ancak çok geç ve zor olur...sehpa olursa kollarında o kadar yorulmaz diye düşünüyorum...sehpa çok farklı birşey...çünkü sehpada kollar ağırlığı indirirken sehpadan aşşağıya iniyor ve rahat hareket ediyor...v.s...

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sehpasızda verim alırsın ama sehpadaki kadar alamazsın ama sehpan yoksa hiç yapmamaktan elbette daha iyidir kolunun ağrıması normal benc presste ön omuz arka kol baya çalışıyor zamanla kolun gücleşicektir iyi beslenip iyi dinlenirsen eğer çalışmaya devam edin herkezin başına gelen şeyler

6. cihan3469

cihan3469 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    tamam arkadaslar teşekkür ederim yardımlarınız için :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:32 ----------

peki ben http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/pectorals/ burada body weight bölümündeki hareketleri uygulasam gögüs kasım gelişir mi ?

Sayfayı Paylaş