acaBa DoğruMu BesLeniyoRuM ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve meliades24 tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. meliades24

meliades24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi günler Arkadaşlar,

3 aydır spor yapıyorum CLA ve L-Carnitine kullanıyorum. 91 kilodan 82 kiloya düştüm. program olarak haftanın 3 günü ayrı ayrı kol, göğüs ve bacak diğer 2 gün ve her antrenman günü ek olarak karın hareketleri ve kardio yapıyorum. protein ihtiyacımı doğal yollardan almak istediğimden aşşağıdaki gibi bir beslenme programı tercih ediyorum. Doğru yapıp yapmadığım konusunda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Sabah : 3 haşlanmış yumurta akı ve 250 gr light yoğurt
    Öğlen : 1 porsiyon et veya sebze yemeği
    Saat 5'te : 250 gr hasşlanmış kepekli makarna
    Spordan sonra : 300 gr haşlanmış tavuk ( göğüs )
    Yatmadan 1 saat önce : meyva salatası ( 2 şeftali 1 armut )
    Yatamadan önce : 3 haşlanmış yumurta akı ve 250 gr light süt

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden günlük bölümü dışında taşınmıştır.
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

ayrıca yazım dili ile ilgili kuralları da okuyunuz!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    meliades birşey sorabilirmiyim internette çok görüyorum da....niye bir harf büyük , bir harf küçük yazıyorsunuz, amacınız nedir... insanların türkçeyi neden yozlaştırma çabası içinde olduklarını anlamıyorum... bu konu beni çok üzüyor...normal yazsanız ne olur yani...

-acaBa DoğruMu BesLeniyoRuM- yerine, -acaba doğrumu besleniyorum- yazsan ne olur

dilini kaybeden bir millet herşeyini kaybetmiş demektir....ve biz msn ci, facebookçu gençlik sayesinde dilimizi kaybediyoruz...

Son düzenleme: 31 Ağustos 2010
  4. meliades24

meliades24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya şimdi anlamıyorum nedir bu muhafazakar saçmalıkları ben adam akıllı soru sormuşum varsa bi fikrin cevap ver yoksa forumda kirlilik yapma bilgi edinmeye çalışıyorum sen bana harfler niye büyükmüşte niye küçükmüşte sanane kardeşim Allah Allah... bu arada bu kadar dikkat ediyorsun mademde nickin neden body-ci böyle bir kelime yenimi eklendi Türkçeye yoksa benim mi haberim yok ????

Sayfayı Paylaş