Acıyı Kas Eylemek!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mersin tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba dostlar,

Ruhum öyle acıyor ki, bunu fiziksel acıyla unutmak için vücut geliştirme sporuna (salonda) başlamaya karar verdim. Aldatılma acısını kas eylemek amacındayım.

Eklerde birkaç fotoğrafımı paylaşıyorum. Bu kadar çekebildim.

Yaşım: 33
    Boyum: 1.80
    Kilom: 82-83

Daha önce sporla çok uğraşmadım. Çok önceleri birkaç haftalık salon geçmişim var. Göbek mevcut. Bacaklar leylek.

Ne olacak benim bu halim?

2. kajmer_

kajmer_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet dostum resimlerine baktım ve neden olmasın ? diye kendin söylüyorsan hiç durma dostum . Bende nişanlımdan ayrıldım ama onunla beraber kende spor yapıyordum ama şunu söylemek isterim sana spor salonu bildiğin doktor dostum. Sakın dert etme kendine yok ben iyi diyilim yok pskoloğo gideyim havalarını geç çünkü spor salonu benim madem artık . Gittiğim zaman huzur buluyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum Deşarj oluyorum daha çok ..

Senin için hayırlısı olsun şimdiden eyer severek isteyer yaparsan biryerlere gele bilirsin .. İnsanın vücudu bebek gibi dir dostum . Bebek nasıl her gün gelişir hergün birşey öğrenir vücutta böyle benim gözümde . Her gün daha iyi olucaksın her gün daha iyi hissediceksin ve kendinde gördüğün gelişmeyi fark ettikçe daha çok seveceksin.. Fazla uzattım sanırım :D

halterman ve Mersin bunu beğendi.
  3. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sağol dostum. Sana da geçmiş olsun.

4. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    bu azımını spora vermen ıyı cıdden bos ver gıden saglar bızımdır kafanı takma o kadar

Mersin bunu beğendi.
  5. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Spora başlamak için sebeplere ihtiyaç duymamalı insan..
    Ama ne yalan söyleyeyim çok iyi bir sebebin var, eğer ilerleyen dönemlerde; antrenman yapmaktan, düzenli uyku/dinlenme gerekliliğinden, ağız tadından bağımsız ve düzenli beslenmekten kısacası fazla disiplinden sıkılmam diyorsan doğru yoldasın..thums:

Saygılarımla..

Mersin bunu beğendi.
  6. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sağolun Rambo16. Disiplin konusunun vazgeçilmez olduğunun farkındayım. Sebebim geçerli evet. Enerjiyi atamazsam ya kendime ya birine zarar vermekten korkuyorum. Şu saat oldu ve bağırmamak için kendimi zor tutuyor ya sabır çekiyorum. Keşke bugün pazar olmasaydı da bir an önce yırtıp patlataydım şu bedeni! Evde şınav, mekik kesmiyor. Gün boyu 800 civarında şınav çekmişim. İçimdeki volkan artık hangi hormonu dürttüyse hala yorulmadım.

Özel şeyleri buraya yazmam doğru muydu bilmem ama buradan başka kimse bilmiyor. Belki forumu zararsız görüp yazdım.

Saygılar benden...

Rambo16 bunu beğendi.
  7. KFSBH

KFSBH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Vücudun için ümitsizliğe kapılma ne vücutlar gördüm üstünde kas yok ne kaslar gördüm şekli yok neyse istediğin zaman sağlam bir vücudu elde edersin buna inan o zaman seni aldatan sevgilin vücuduna hasta kalır ve tekrar birleşmek ister o zamanda sie go dersin bu kadar basit hadi kolay gele .

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/geri-donusum-kutusu/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş