acı yanma vs. hissetmiyorum ama zorlanıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve halogong tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    merhaba 12.günüme girdim bugün.tam 12 de olmayabilir.neyse sorum şu.ilk olarak 6kg ile başladım.dambıl fly yaparken yetersiz gelmeye başladı 40kg set aldım.6kg ile ilk 2 sette ısınıp son sette 10kg kaldırıyorum.10 a daha yeni yeni alışmaya başladım.ilk kez 10 kaldırdığımda aşırı derecede bi ağrı acı sızlama felan oldu.yaklaşık 4-5 gün sürdü.bugün bu haftaki göğüs antrenmanında aynı hareketleri yaptım pek bi gerilme yanma olmadı.yaparken oluyor ama yaptıktan sonra bir şey olmuyor.kaldırırken 5-6saniye tutuyorum yanlarda iyice yandığını hissediyim diye dayanamıyacak noktaya gelince kaldırıyorum böyle yaptığım halde bir şey olmuyor.15 girsem onuda kaldıramam.böyle olması normalmi yoksa bi sorunmu var.

2. TheExaS

TheExaS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    normal çok normal daha çok yeni başlamıssın programına göre değişir ilerde vucudun alışınca sen antremanın kalitesine göre ağırıp ağırmayacagını anlarsın bide ilk 4 5 günlük agrı hamlık ağrısıdır :) ilerde agrıların hasını göreceksin merak etme

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    önceden uğraşmıştım 6kiloluklar ile 1-2 ay.kollarımı esnetince hafiften bi yanma oluyor.neyse çalışmaya devam :)

Sayfayı Paylaş