abilerim yardım edin !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hasan159 tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. hasan159

hasan159 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 15 yaşındayım şuan spor salonuna başladım daha iki gün oldu boyum 1.73 kilom 92 vücut çalışmaya başladım sizce çalışsam faydasını görürmüyüm ve 2 gün oldu çalışıyorum bu koluk dirsegimde düz açılmıyor sanki bi tanıdıga gösterdim damarların çok sertleşmiş dedii :S napmamı öneririsiniz kolumu açamıyorum tamamen lütfen yardım edin !! :(

2. boks

boks Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle doktora gitmeni tavsiye ederim.Ne olur ne olmaz...İşte her hatanın başında bilinçsizlik var.Kardeşim 15 yaşında 1.73 boy 92 kilosun.Vücut yapmaya çalışıyorsun.İllaki birileri sana git vücut yap yağların kasa dönüşecek demiştir.Bol bol kardiyo yapmalısın.Cips kola vb zararlı şeylerden uzak durmalısın.Sabah kahvaltını yapmalısın düzenli şekilde beslenmelisin.Uykuna dikkat etmelisin.Geceleri yağ ve karbonhidrat ağırlıklı şeylerden uzak dur...Bol bol SEBZE tüketmelisin.Sabah erken kalkıp yürüyüş yap.Veya başka bi spora başla örneğin bi boks antrenmanında çok kalori harcarsın...
    Özet olarak zayıflamadan vücut çalışmaya kalkma.Hele bu kafayla devam edersen yine biyere varamassın.
    BAŞARILAR.

3. hasan159

hasan159 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler çok sagol verdigin bilgi için ben o zaman şimdi kardiyo yamı dönem

4. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Senin için bu kiloda önemli olan öncelik kardiyodur. Önce kilo ver , beslenmeni düzene sok kilon çok fazla. Yağ oranını ölçtür. Bazı temel hareketleride az ağırlık çok tekrar ile çalıştırdığın bölgelerdeki yağ oranını azaltabilirsin. Özeliikle göğüs bölgesi.

5. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    15 yaşındasın.. Neyin derdi neyin çilesi bu.... Kolun geçer merak etme ilk hafta yaşanan şeyler.. Body olayını unut.. Derslerine çalış.. Hevesin kursağında kalmasın bari 3 ay boyunca hergün veya 2 günde bir koşu yap bunu 4 ay sürdürebilirsen dayanabilirsen azmini tebrik ederim ve body yapmanı gerçekten desteklerim desteklerim geçmiş olsun...

6. Zyzz.

Zyzz. Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saygı değer ver çok sevgili kardeşim ;

Kendini fazla yorma akışına bırak. Olmuyorsa zorlama kaldıramassan kaldırırlar hesabı.

He bide protein tozu kullanma gebe kalabilirsin. Karbonhidrat sakın ola kullanma sakınn !! benim arkadaşım zayıflıktan öldü

damar konusuna gelince çok iyi oldu çokta güzel oldu tamamı

7. eco123

eco123 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    bende İlk basladıgımda öleydı 15 yaşındayım 6. gidişim bu 1-2-3 günler böyle şeyler olabılır

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş