Abilerim yardım edin kafayı yedim yiyecem

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fitmen762 tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fitmen762

fitmen762 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Abilerim Merhaba ben 16 yaşında 1.78 boyundayım 77 kiloyum çok az bir dönem fitnesa gittim ama 2 ayda birsey olmadı sadece hardline karbonhidrat kullandım ve 2 ayda yaklaşık 10 kilo aldım ama ne yapacağımı bilmiyorum vücudum biraz değişik biraz kas var mesela kollarim 34 35 cm göğsümde biraz yag var karnimda yag var önce yagmı yakmaliyim yoksa agirlikmi basmaliyim birde bana onereceginiz suplement nedir bunlar yuzunden hayattan nefret etmeye başladım

uploadfromtaptalk1400687518770.jpg

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    meme dokusu jinekomastide olabilir yağda benim sana tavsiyem randevu alıp ailende ultrason çektirip ne oldugunu öğrenmek

kilondan memnun degilsende diyet ve günde 30 40 dakka kardiyo kilo vermene yardımcı olcaktır l-carnitine vereceğin parayı sağlıklı et süt ürünlerine harcaya bilirsin bi hocam bana l-carnitinlerin pek fayda etmedini söylemişti

3. akaBarbo

akaBarbo Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Once yag yakimi mi yapim yoksa kutlemi diye bisey yok. Mesela ben 3 aydir yaklasik %20lik yag oranimla kutle uzerine calistim hazir yazda gelmisken protein agirlikli dusuk kalorilik diyete basladim sekeri kestim tuzu azalttim yagi kestim ve lcarnitine kullaniyorum. Secim senin boylede kutleye gidebilirsin ama yag oranini dusurmek istediginde saglikli besleniyosun ve kas hatlarin ciktigindan motivasyonun yukseliyor. Supplament icin erken diyorum once dogal olarak yaglarini yak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Tam felaket hangi akla hizmet karbonhidrat kullanırsın cezasını 10 kilo alarak görmüşsün zaten büyük çoğunluğu yağdır

5. omerucar.ou

omerucar.ou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti bu nette gordugun ornekler dogru plastik cerrahinden randevu al sigortan varsa aldir fazlaliligi iki ay sonra basla vucut yapmaya gecmis olsun simdiden

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. rdofb

rdofb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    her örneğe jinekomasti demeniz çok yanlış ki jinekomasti ameliyatı da kolay değildir bence sen fazla yağını attınmı zaten göğüs bölgen de toplar

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş