abilerim lütfen bu gence yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lightning95 tarafından 16 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lightning95

lightning95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abilerim vücudum yağlı ama altı kaslı ölçülerimi veriyim boy 182 kilo 88.4 göbek çevresi 95-96 basen çevresi 110 bacaklar 60 ney çalışmam lazımsa yazar mısınız birde ne kadar zaman alır böle konular var ama benim ölçüler farklı diye açtım şimdiden teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:58 ----------

birde oturunca bacaklarım çok yayılıyor mesela Boxerla oturunca eni 30 cm ye yaklaşıyor

2. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    zaten kendin de belirtmişsin vucudunun yağlı olduğunu. bu yağı atmak için kardiyo yapman ve beslenmene çok dikkat etmen gerekiyor. kardiyo hem yağı atman için hem de vucudunun sıkılaşması için uygulayacağın en iyi yöntemlerden biri .

Danny Boy bunu beğendi.
  3. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ilk önce yapman gerekeni umut arkadaşımız söylemiş.Bunun için iyi bir spor salonuna yazılıp yağ yakıcı kullanmam bu şekilde kısa zamanda çok etkili sonuçlar alabilirsin.

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş