Abilerim kardeşlerim, program tavsiyesi istiyorum,çor dardayım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve pessetme tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. pessetme

pessetme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Body e gittiğim salondaki hocalar bana güven vermediği programımı internet araştırıp yapmaya karar verdim.Sizden ricam bana bir program yazın,rica ediyorum uzman kişilerden.
    Amacım hacimlenmek daha doğrusu kas yapmak, 174 boyum var 71 kiloyum.
    benim alt yapım var,evde bol bol barfiks şınav çeken biriyim.temel hareketlerin bulunduğu program değilde,daha çok bölgelere odaklı antreman programı istiyorum.
    Şimdiden size teşekkür ederim.

2. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benim program şu
    Pazartesi: göğüs+sırt
    Salı: off
    Çarşamba: Bacak+kalf+karın
    Perşembe: off
    Cuma: Biceps+Triceps+ karın
    Cumartesi: 0ff
    Pazar : Omuz+Trapez
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mart 2014 ---
    sırta kanatta dahil

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    temel hareketler olmadan nasul bir program yürütmeyi düşünüorsun ki kaç senedir yapıorda hocaların programının güven vermediğini söliebiliosun sanırım yeni basladığın için baslangıc programı vermıslerdir sende bölgeleri günlere bölüp daha çabuk gelişeblirsin düşüncesi ile altyapı olusturmadan gelişebilceiğini mi düşündün? ayrıca barfiks ve şınav ile temel hareketleri nasıl bağdastırabildin yada bununla ne gibi bir altyapı olusturmus olabilrsin ve ayrıca böle bir mantık üstüne birde gelişigüzel program üstüne birde düzensiz beslenme ekle tamam spor yapmana gerek yok zaten verim alamazsın biraz uzun oldu ama yanlış anlama

4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim tavsiyem programında Bench press, Squat, Deadlift hareketlerinin mutlaka olması.
    Bir gün göğüs yapacaksan en fazla 5 hareket gir press hareketi girdiysen ardından açış hareketi gir ve göğüs günü triceps de çalışabilirsin
    Tavsiyem göğüs antrenmanını 2 ye bölmendir ilk gün Bench press, incline fly, incline press, cable crossover, dips
    2. antrenmanda Dumbell press, Pullover, Butterfly belki birde Decline dumbell press gibi
    Sırt gübü mutlaka barfixle başla , deadlift, enseye çekiş, göğse çekiş, one arm dumbell row önerebileceğim hareketlerdir
    Mutlaka bacakta çalış 4-5 harekette onun için girebilirsin
    En önemli kısmı antrenmandan önce iyi ısın, hafif ağırlıkla başla mesela one arm dumbell rowda 5 kilo ile 15 tekrar, 10 kilo ile 10 tekrar atıyorum max kaldırabildiğin 15 kg ise onunla da mesela 8-6 tekrar şeklinde 2 set
    Başarılar.

5. dextermorgen

dextermorgen Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    gazi üniversitesi - kamu yönetimi
    Yer:
    ankara
    Kardesim şunu kesinlikle bil ki hacım kazanmanın tek yolu temel hareketleri yapmaktır. Senin istediğin ayrıntı amacına ulaşmaz sın git bench press gibi temel hareketlerle iyi beslenme ile yani bol karbonhidrat tam zamanında proteinle ağır kilolar ile çalış

6. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
  7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş