1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

abilerim eksiklerim hakkında bilgi verirseniz seviniriöm

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rns06 tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rns06

rns06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim suanda tek sorunum gögüsler ve boşluk taraflarım gögüslerim ne kadar hareketi dogru da yapsam ne kadar agırda bassam bi türlü büyümedi. bide kafama takılan tek şey boşluklarım neden çok içine göçük bi şekilde onu cok merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim
    büyük gözükmezse bu linkten büyük resmi görebilirsiniz tekrar teşekkürler
    http://www.hizliresimyukle.com/showpic-335197/dsc_1125.jpg

2. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar zamandır body yapıyosun ? Spora başlamadan önceki halin ? Yaş,boy,kilo kaç ? Antreman programın ölçülerin.. Bunlar olmadan eksiklerini filan söyleyemeyiz. Ama fotoğrafa bakarak eksiklerin şunlar;

Karın bölgesi ve göğüste eksiklik var. Kollar gayet iyi.

3. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Vücut güzel. Adonisleri düzeltip, göğüslere biraz daha ölçü katarsan tam olacak bence.

Başka pozlar ve ne zamandır yaptığını da eklersen detaylı ve sağlıklı yorum yapılabilir. Boy kilo da söylememişsin ancak yağ oranın güzel duruyor sadece dediğim gibi yanları düzeltmelisin.

4. rns06

rns06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazi seyleri belirtmedigim icin ozur dilerim , yasim 18 kilom net 80 boyum 183 spora 1.5 sene once basladim fakat 4 ay filan ara vermisligim oldu. Merak edipte olculerimi hic olcturmedim sadece kolumu biliyorum oda sicakken 42. Benim eksigim bna gore gogusler ve boşluklarim bunlar icin ne tavsiye edersiniz ozellikle yanlarim icin ne yapabilirim tesekkurler

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Eksikleri arkadaslar yazmis ama yazmadan edemiyecegim ben orda 42 cm lik bir kol göremiyorum maximum 38 olabilir yanlis olcmus olabilir misin

6. rns06

rns06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu resimde yaklasik 2 aylik agir kol calismamis halim normelde agir kol calistgm zaman 42 :) goguslerim ve yanlarim icin ne onerirsiniz ?

7. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Göğüs için press hareketleri temel hareketler onlar dışında farklı şeyler deneyebilirsin.
    Cable, pullover, close grip vs. Yada 1 hafta dumbell press, 1 hafta barbel press girebilirsin, uzun süre dinleniyor isen süreleri düşürebilirsin, hafta da 2 kere göğüs çalışabilirsin. 2 kere göğüs çalışırsan ilk idmanda barbel 2. idmanda dumbell press yapabilirsin yada önceki dediğim gibi. Aklıma bu kadar geliyor benim.

Yanlar için yağ yakacaksın, crunch hareketleri ve karına devam başka bu kadar galiba.

Sayfayı Paylaş