Abazanlık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Merak ediyorum gerçekten abazanlık nedir? Tanımını yapmak çok zor ben başka sitelerden falan da baktım ama tam olarak bir anlam oluşmadı kafamla. Aynı zamanda bir kızı uzun uzun kestiğinizde sizi beğenmişse hoş çocuk , beğenmediyse abazana bak diyebilir.Gereksiz bir başlık olarak gördüyseniz affedersiniz ama bu sitede dünyanın en güzel yorumlarını yapan insanları olduğu için onların yorumlarını almak istedim.

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    hayır , bir kızı uzun uzun kesmek abazanlık değildir...önemli olan nasıl baktıgındır...eger aç gibi bakıyorsan kıza, evet o zaman tam bir abazan bakışı olur...ama gerçekten niyeti belli eden bir bakış atarsan , yani uzun uzun gözlerini alamayacak şekilde bakarsan, o zaman zaten anlaşılır niyetin...hangi birimiz aşık oldugumuz kıza uzun uzun bakmadık ki?...ben bir kez aşık oldum hayatımda, o kızı da ilk gördüğümde hiçte çekinmeden , gözlerimi kaçırmadan uzun uzun bakmıştım...ve o anlamıştı doğal olarak ondan hoşlandıgımı...tabi etkiye tepki gelirse ondan da birşeyler vardır demektir:)...ama abazanlık apayrı bir kavram, yani işi gücü seks, her vaktini genital bölgesine odaklamaış insan türüdür bence...bunun nedeni de kendine yeteri kadar güveni olmayayıp, erişilmeyeni düşünerek, kendini çeşitli yollara başvurarak tatmin etme şekline başvurmaktır...sonuc olarak, abazanlık bir çeşit hastalıktır...bence en büyük nedeni , hem belli bir yaşta gelen hormonların verdiği inanılmaz istek seks için, ikincisi de ileriki üst yaşlar içinde bu vaka, dışlanmış, insan içine girmemiş insanlaın düştügü durumdur....

3. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2008
  4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi arkadaşlar sözlük ve örnekli açıklamasını vermişler en güzel şekilde, bende konuyu örnek bir deyimle zengileştirmek isterim.

Edepsiz adamların bazen birbirlerine "anneni çıkmaz sokaklarda ...... eşekler kovalasın" dediğini duymuşumdur :D

Noktalı yere başlığa konu olan kelimeyi koyuyorlar!

5. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim abaza diye bir ırk var artık abazanın anlamı bu elemanlara mı dayanıyor yoksa yabancı kökenli bir kelime mi bilmiyorum :) ama sonuç olarak abaza abazadır ve ülkemizde çok sayıda bulunmaktadır vallaha başkabanda her seferinde soyluyo belli ki tanımış görmüş sempatisi de bir hayli fazla bunlara :D

6. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    tarihte abaza isyanı diye birşey vardı
    şimdi hatırladım o isyanın abazalıkla ilgisi var mı diyeD:
    tabiki yoktu ama direk o gelio aklıma
    bi kız olarak söyleyebilirim
    tip cins kilo yas farketmez onlar için
    önemli olan tatmin olmaktır
    abazalıgın sonuclarını...
    bebek tecavüzcüleri ve yaşlı ninelerin tecavüzleriyle... en uç
    noktada açıklamak mümkün
    ama abazaların çoğu zararsızdır
    bakmak ve ellemekle tatmin olabilirler
    karısına kızına bişey olsa namus bekçisi olurlar...
    abazalar böyledir demiyorum
    sadece bi kısmını özetlemeye calıştımD:

Karasan bunu beğendi.
  7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Abazan bizim baskici toplumumuzun urettigi erkek tiplerinden sadece biridir. Digerlerine hic baslamayayim...

Karasan bunu beğendi.
  8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Abazalar (Abazaca: Aşua), çoğunluğu Adigey, Karaçay-Çerkesya ve Abhazya'da yaşayan Kuzey Kafkas halkı. Abazinler olarak da bilinir. Abhazya'da yaşayan Abhazlar, Abazalara dil açısından en yakın halktır. Günümüzde Abazaların büyük bölümü Türkiye’de, Ürdün, Suriye ve Mısır gibi Arap ülkelerinde yaşamaktadır.

Wikipedia dan alıntıdır. :)

Fakat benim dediğim ırk değil erkker tipi olan abazalar. Bir sitede yorum olarak gördüğü her kadınla acaba nasıl yatarım diyen erkek tipidir şeklinde yorunlamış.

9. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    karsi cinse olan cinsel anlamda acliktir,, bana gore

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    abaza ile abazan karışmasın..ırk olan abaza ise abazan diğer gereksiz tayfadır..

11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Hatayı eskiler yapmış; biz de yapmaya devam ediyoruz. Abaza olarak nitelendirdiğimiz insanları dışlamak, cinsi sapkınlar yapan, gün görmemiş binevi ilkel insanlar olarak görmek, zaten psikolojik problemleri olan bir insanı saldırgan ve topluma zararlı hale getirmek için yeterlidir. 1. derece hatalı olan ailelerin tutumudur. Çocuklarını hiçbir sorumluluk vermeden, toplum içine çıkarmadan, sadece klasik koşullanmayla eğitmeye yönelir, her seferinde onun bir birey olduğunu ve kendine yetebilir bir hale gelmesi gerektiğini göz ardı ederlerse bu çocuklar ilerle onların başına da büyük bela açacaklardır. Aile bireyleri Saf çıkarcı ve bencil bir yaklaşımla davransalar bile o çocuğun bazı şeyleri yaşaması tabiri caizse anne ve babanın elektrikli tellerle çevirdiği ve buranın dışına çıkmaması gerektiğini çıkarsa kurtların kapacağını ve daha sonra da babanın bir güzel haşlacağını hatırlatıp durmak yerine aile, o çocuğun ruh halini anlama çalışıp ona verdiği zararı erken farketmesi gerekir. Bunu da yapmazlarsa çocuk bir yolunu bulup o elektrikli tellerden ailenin izni olmadan atlayıp kurtulmayı bilmelidir. Eğer çocuk atlayamazsa bu milatı aşamassa vay o ailenin ve yakın çevrenin haline.

12. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Abaza ile abazanın karıştırılması yurtdışında Turkey ile turkey in karıştırılması veya kasıtlı olarak alay konusu edilmesine benziyor.

Sayfayı Paylaş