AB Rocket mekik aleti,sizce işe yarar mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve QYPCHAQ tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar AB rocket mekik aleti diye bir alet var,belki reklamlarını filan görmüşsünüzdür,bi kaç fotosunuda ekliycem,sizce bu alet karın kasları için gerçekten işe yarar mı,yoksa hikaye mi?aslında hareketi denedim,sanki mideyi pek çalıştırmıyo gibi hissettim,özellikle kalkarken size yaylı sistem destek veriyo ve kalkış çok kolay oluyo,sanki kendiniz değilde alet mekiği çekiyo gibi:D ama yine de çok övüyolar filan,bende kararsız kaldım,elimde var şuanda ama kullansammı diye kararsızım,işe yaramıyosa kullanmaya değmez.
    siz ne dersiniz?

Ekli Dosyalar:

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    eğer ki alet elinde mevcutsa ben kullanmanı öneririm hem sana aşırı bir zaman kaybettirmez hemde denemekten zarar gelmez .Bence insan deneme imkanı olduğu sürece denemekten korkmamalı ve tereddüt etmemeli

3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    fiko 444 e aynen katılıyorum elınde varsa dene mutlaka sonucları bızlerlede paylasırsın bu ara baya reklamı donuyor bu aletın tv de felan bende merak edıyorum dogrusu ..

ama sahsı fıkrım cok abartıldıgı kadar ıyı sonuclar vermeyecegıdır sonucta senın dedıgın gıbı yaylı bır mekanızmaya sahıp ve bu da egılıp kalkarken vucuda destek verıyordur ve hareketı daha rahat yaptırıyordur boylelıkle..gercı zorluk kademelerı vardır ama ne kadar da olsa cok ıse yarayacagını zannetmıyorum...

zaten amacta ınsanları yorulmadan spor yaptırmak daha dogrusu karın calıstırmak spor yapmayı herkes ıster ama bu ısteyen ınsanların cogu bızım gıbı acı cekmekten zorlu antremanlardan zevk almaz ...

adamların satıs polıtıkası da bu reklamlarında bıle'' zorlu karın hareketlerıne ,saatlerce suren yorucu antremanlara son '' dıye basbas bagırıyorlar :D

kısaca cok abratılıyor dıyorum ..tabı bızler ıcın ..

4. DeMiR44

DeMiR44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldım ab rocket kademeleri var en büyük faydası yerden kalkmanıza yardımcı oluyor tekrar sayısını fazla yapabiliyorsunuz kalkarkende mideyi şıkıştırıyor.baktıgınızda 100-200 tane yaparım diyorsunuz ama midenizdeki yanmaya dayanabilirseniz :) yan bölgeyide çalıştırabiliyorsunuz.sağa ve sola doğru kalkarsanız. şimdilik müsade etkisi oduğuna inanıyorum 1 ay sonra buraya tekrar yazacağım sonuçları. 1 ay daha bekleyin ona göre hareket edin.

5. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    :S

Bende Var Sana Bende Etkili Olan Mekik Programını söyliyim [ yeni Başladıysan ]

12-10-8-6 orta derece dirençle yap.
    3x15 [ en az 3 dk arayla ] en yüksek dirençle yap .. bakalım etkisi var mı yok mu =) ayrıca sana karın kası için şu videoyu öneririm. 2 hafta da etkisi görülüyo.Ben Bizzat denedim

Buyur Link = https://www.youtube.com/watch?v=cOf5MsV0Xz8

Youtube a giremiyosan Dtunnel den gidikten sonra 8 dakikada karın egzersizi yaz

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    normal mekik çekmek çok mu zorda bununla yapıyorsun :D

Bunlar sadece aldatmaca. Sen normal mekik çek düzenli olarak ;) bundan çok daha iyi etki alırsın. Bunun la vakit kaybetme derim.

7. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    benım evde var mekık cekmenızı kolaylastırıyor daha rahat yapabılıyorsunuz bosu bosuna kendınızı yormayın alın 1 tane bu aletten tavsıye edıyorum...thums:

8. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bende de var ama kullanmıyorum.normal mekikle bu aletle yapılan mekiği karşılaltırdığımda bunun normal mekik kadar etkili olmadığını gördüm.bunu en iyi yapan anlar yani normal mekiğin kaslarınızı yaktığını hissediyosunuz ama bunda daha geç oluyo bu iş.
    baklavalar için normal mekiğe devam :)

9. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    alıp bende kullandım yayları 75 kiloluk biri için oldukça yumuşak geldi :) bence hiç bir işe yaramıyor normal mekikden başkası kar etmez bize :)

zigbog bunu beğendi.
  10. actionboy35

actionboy35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her gün düzenli şınav çekenlerdenim.
    (şınav düzgün çekildiğinde karın kasları dahil sırt , biceps, göğüs ve hatta kalçayı bile çalıştırır.)
    şınav çektikten 1 gün sonra karın kaslarımda yanma hissediyorum (haftada 1 oluyor bir daha da olmuyor) ama bu aleti aldım ve kullandığımda (15 dk sıkılarak sallanıp durdum :D) hiçbir faydasını göremedim. tamamen bir safsata. İleri düzeyler için salıncak gibi bir alet. Yani foss.

11. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ne demişler, no pain no gain.. acı yoksa gelişemezsin.. Mekik çekmeyi kolaylaştırıyor olması daha çok işe yaradığı anlamına gelmiyor bence. Bu aleti denemedim şahsen, ama Weider crunch trainer aletim var, spor salonlarında olanlardan, iki elinizle tutuyorsunuz mekik çekiyorsunuz. Onda normal mekikte aldığım etkiyi alamadım.

12. king41

king41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben http://www.abrockettwister.gen.tr/ adresinden siparş verdim yeni ve daha güzel ürünleride var

Sayfayı Paylaş