aşkınıza böyle yemin edermisiniz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve pronator tarafından 21 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    AŞK YEMİNİ
    Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine... Seni bir ömür seveceğime... Kelebeklerin renklerinin insanı büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yaşayacağıma... Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanımda göreceğine, en yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma... Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına... Her kızgın anını çiçeğe dönüştüreceğime... Her üzgün anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma... Asla ve asla soğuktan ve yalızlıktan üşümeyeceğine... Yanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgâr olup seni saracağıma... Gözümün gözüne değdiği her an; sana yeniden âşık olup seni bir periye dönüştüreceğime... Yaşam boyu her sabah sana âşık olarak uyanacağıma... Sen uyurken sana bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğime... Hasta olduğun zaman sana çorba yapacağıma... Seni asla üzmeyeceğime... Seni kızdırırsam bunu bilmeden yapacağımdan hemen özür dileyeceğime... Beni tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce aynı beni göreceğine... Sevgimin asla değişmeyeceğine... Sevgimin asla azalmayacağına... Bilakis her gün büyüyen bir sevgiyi dönüp mutluluk ormanlarına seni taşıyacağıma... Senin herşeyin önünde olduğun gerçeğinin asla değişmeyeceğine... Seni asla ihmal etmeyeceğime... Senin sadece 14 Şubat`ta değil, 365 tane Sevgililer Günü`nde 365 tane ismin olacağına... Sana yalan söylemeyeceğime... Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma... Elini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki aynı heyecanı hep yaşayacağıma... Bir ömür senin elini bırakmayacağıma... Bir ömür canım olarak kalacağına... Tüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma... Tüm çiçeklerde seni göreceğime... Okyanuslarda seni dalga yapacağıma... Yıldızlara kement atacağıma... Gökkuşağına salıncak kurup 7 renge senin rengini karıştıracağıma... Her satırda seni yazacağıma... Seni çizeceğime ve sana sesleneceğime... Hiç bir şeyin, hiçbir zaman senin önüne geçemeyeceğine... Her günün bir öncekinden daha güzel olacağına... Her anın unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğine... Sana her zaman HAYATIM diyeceğime... Seni sonsuzluk kadar çok seveceğime... Sen, ''SEN'' olduğun için seni seveceğime... Seni ''Bir ömürden de öte'' seveceğime... Seni Seviyorum diyeceğime... SÖZ VERİYORUM...

Çok şeyler katmalısın hayata kendinden, benim için... Ve kendin için tabii... Artık laflar yetmiyor değirmenini döndürmeye sevginin. Önce hüzünleri kurutmalısın sayfalar arasında, kaçıncı sayfada olduklarını asla bilmemeliyiz... Ve... Gülücükler takılmalı hayat okyanusundan bıraktığın ağlara... Kucaklar dolusu... Uzağımdaysan, uzaklıkları yakın etmelisin ayrılığa inat! Üstüne üstüne yürümelisin zamanın. Gözlerin gecem olmalı, saçların rüzgâr; hesabını yapmamalıyız mesafelerle ayların... Kilometreler kapı önü olmalı, kış ortasında kapıma getirmelisin gülüşünle baharı... Aylar saatteki yelkovan, seninle yakalamalıyım uzayan sabahları... Yakınımdaysan, en yakını aramalısın! Yüreğimin kuytularında iç savaşlar çıkarmalısın. Ben bıkmalıyım mutluluklardan. İnadına tebessüm olmalısın. Sen düşüncelerimin bordasında vazgeçilmezim olmalısın..Sen... Sevgilimsen eğer yanımda olmalısın benimle olmalısın içimde olmalısın... Ben seni sende yaşamalıyım sevgili, sevgiliysek eğer..."Gel" dediğimde gelmelisin kutuplarda da olsan..."Gel" dediğimde "hayır" demesini bilmelisin küsmeme aldırmadan... Yine de kızamamalıyım sana. Çok şeyler istiyorsam senden yine de sen bilmelisin sunacaklarını.

Belki bazen bir tebessüm,

Belki ufak bir not,

Belki elinden gelenin en fazlası...

Seni verdiklerinle değil, onlar sız da sevmeliyim..!

Hayat kısa sevgili, hayat sürprizlerle dolu. Bana gül bahçesi vaat etmemelisin papatyayla yetiniyorsam...Ve.. Yüreğimi yormamalısın dinlenmek istiyorsam... Ben seni sende yaşamalıyım sevgili... Bilmeliyim içini, yüreğini... Ne duyuyorsan, ne yaşıyorsan olduğu gibi... Sevinçlerini sevincim bilmeliyim. Hüzünlerine ortak olmalıyım. Korkularında yanında olmalıyım, korkuları birlikte yenmeliyiz... Her şeyinle benim olmalısın... Harikalıklarınla olduğu kadar günahlarınla yanlışlarınla... her olumsuzluğa birlikte kanat germeliyiz, Sen, ben istemeden yanımda olmalısın..!Mutluluklar türetmeliyiz ufak şeylerden..Balıkçının oltasındaki balıktan,parktaki çocuğa kağıt helvanın yaşattığı mutluluktan ya da telefondaki bir "alo"dan... Ufak şeylerden büyük mutluluklar çıkarmalıyız.Senin tebessümün beni güldürmeli, benim hüznüm seni üzmeli..Yürekten olmalısın..!

Aylık yaşamıma girmelisin olur olmadık. Hatta haftalık, günlük.. Beni yine de sensiz bırakmalısın yanımda olduğun ölçüde. Özlemeliyim seni tüm yoğunluğunla... Saatlerin, günlerin hesabını yapmalıyım. Yokluğun kangren gibi kemirmeli içimi...

Ama...

O ölçüyü sen bilmelisin... Özlemim tavındayken varlığınla ödüllendirmelisin, hani derler ya;"kendini özlet ama unutturma", özlemler sevdayı güçlendirir bilirim... Ben seni sende yaşamalıyım sevgili...

Günlük hayatında nasılsan öyle olmalısın benimleyken..Birbirimizi olduğumuz gibi kabullenmeliyiz.. Macun tüpünü ortadan sıkıyorsan ya da ne bileyim... Tüm giysilerini ortalığa dağıtıyorsan bunları da bilmeliyim...

Bir virüs gibi girmelisin içime. Ne senle olmalıyım ne de sensiz...gazetelerde senin burcunu okumalıyım benimkinden önce bir görevmiş gibi..Sonra yorumlar yapmalıyım falların üzerine... Bakla fallarında her şeyi sana yormalıyım... Ve... Ben de senin vazgeçilmezin olmalıyım. Beni olduğum gibi kabul etmelisin. Ben buyum, böyleyim...

Beni böyle sevmelisin...

Hırçınsam, kıpır kıpırsam (ki yüreğim kıpırtılarla dolu) bir o kadar da durgunum belki. Sen beni çözmelisin... Beynimin labirentinde çıkış yolunu bilmelisin... Beni her şeyimle bütünlemelisin...

Ben seni sende yaşamalıyım sevgili...

Cesur olmalısın!

Yürekten olmalısın!

Gözlerimdeki toroslara tek nefeste çıkmalısın!

Gözlerimdeki okyanusa düşünmeden dalmalısın!

Sen hayatımda tek yörüngem olmalısın!

Sensiz olmamalı sevgili...!

Hiçbir fedakârlık istemiyorum senden... Olduğun gibi olmalısın. Nasılsan öyle! Doğal, sıradan... Farklı olmaya çalışmamalısın... Ve... Bütün bunları kendin olmakla yapmalısın. Sen olmakla... Nasılsan öyle sevmeliyim seni. Öyle sevdirmelisin kendini. Ben seni sende yaşamak istiyorum sevgili... Sunduklarınla, sunmaya çalıştıklarınla, olmaya çalıştığın farklılıklarla değil.

Duygularınla doğal,

Yüreğinle doğal,

yaşamınla doğal yanlarınla...

Zaten olduğun gibi kabulümsen, her şey peşi sıra gelir. Kendin olmakla başarırsın her şeyi... Ve... Senin kabulünsem olduğum gibi, tüm savaşlara hazırım yaşam boyunca...

Haydi! Uzat elini

Hayat kısa sevgili... Vakit kaybetmeyelim...

Belki bir daha fırsatımız olmaz...

Haydi, yola çıkalım!

BEN SENİ SENDE YAŞAMALIYIM SEVGİLİ

VE SEN DE

BENİ BENDE YAŞAMALISIN...

SEVGİLİYSEK EĞER..!

2. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aşk iki kişiyle yaşanırsa aşktır.sevgide iki taraf arasında içten ve yürekten olursa güsel olur.bugüne kadar bu yeminleri söylemek kısmet olmadı ama şoook şevdiğim birisi var allah kısmet ederse en kısa sürede içimi dökücem :D

3. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Bi kişiye açılmak bana anlamsız geliyo. Zaten aranızda bi ilişki doğucaksa doğar. Ben genelde olayı akısına bırakırım özellikle gidip işte ilanı aşk etmem. 1-2 ay sohbet edip takıldığın zaman elektrik alısan aşkım canım lafları otomatikman başlıyo zaten. Bu ilanı aşk olayı ortaokul , lise çağındaki cocukların işi yani büyüklere ters. :D

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    çok güzel demişsin uykuuz kardeş....

zaten olacaksa oluyor, yapan yapıyor, öyle kasmaya gerek yok, ama ilerde çok seversin mesela, " benimle evlenir misin " derken bir açılma-şov olabilir ama zannetmiyorum ki bu insanların çoğu böyle açılsın, özellikle ilk durumlarda ; aşk maşk, flört, çıkma vb...

5. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    benimde iki yıl önce tanışdığım bir kız var. son bir yıldır mecburen eni görüyor. ama ona bitiyorum. sadece ona seni seviyorum diye bilmeyi istiyorum. ama biliyorsunuz seviyorum demek yemin gibidir, ve kız benim sana karşı beslediğim bir şey yok dediğinde herşey biter bir daha görüşemeyiz. zaten okul bitiyor. 2 hafta daha görürüm onu. bari en azından gördüğümde selam verebileyim diye bir şey demiyorum.
    nerden eminim kızın beni sevmediğine:
    kız büyük ihtimalle onu sevdiğimi hissetti ki soğudu birden bana. bunu geçelim. kızın yakın arkadaşına söylemiştim bu durumu o ağzını aramış onun "hiç kimseyle uğraşamazmış zaten çıktığıda varmış" dedi. bunlar umut kırıcı şeyler zaten kızın kız arkadaşının söyledikleri bitirdi.

kızın ilk okul arkadaşlarından biri benim ilk okul arkadaşımın bir yerden arkadaşı ben tanımıyorum. öğrendim onun arkadaşı olduğunu. benim arkadaşa söyledim oda ona söylemiş. msnden kızın kız arkadaşı ile konuştuğum günün akşamı, benim arkadaşla konuşuyorum. dedi ki bana" kanka senin kızla konuştu. bana dedi ki. senin ondan hoşlandığını söylemiş. kız zaten anlamıştım demiş. bana dediki acele etsin her an çıktığı olabilir." ben başka ne dedi dedim. söylemedi dedi.

kafam allak bullak oldu. herşey karıştı. ben neler çekiyorum kızın haberi yok sırf onunla konuşabilmek için susuyorum. buraya yazmadığım çok şey var. şu bir kaç günde olanları biraz kafamda toparlayayım. benim arkadaşla ve sevdiğim kızın yakın arkadaşı olan kızla konuşayım. ona göre bir şeyler yapmam lazım.:S

bir sürü saçma sapan cümle kurdum ama....
    banada bir yardım edin:S

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    tamamini okumadim ama kucuk emrah filmi gibi cumleler var,
    fazla romantizm bayar

7. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Ben relax takılıyorum sevgili olayı bana pek gelmiyo çevremde cok kız var buda sevgilimle aramda sorun yaratıyor.

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli

Sayfayı Paylaş