Aşırı zayıfım güç ve direnç kazanmak istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rivalist tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rivalist

Rivalist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu doğru yere açmışımdır umarım ?

Yaşım 16 boy tam bilmiyorum ama 170 civarı kilo 53. Yemek yemiyorum. Aşırı zayıf ve güçsüzüm. Örneğin 10 dk koşunca bayılacak gibi oluyorum. Vücudumda haliyle cılız kaldı. Bu yaz biraz güç ve direnç kazanmak istiyorum. Evde her gün 3 saat çalışırım sıkıntı değil ama sorun yemek.

Ne yapmam lazım ?

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    kırmızı et tavuk balık eti nohut yoğurt yumurta bulgur gibi kaliteli yiyeceklere yönelmelisin kaliteli beslenmeden güçlü dayanıklı olamazsın 3 saat çalışmak ne yahu vg antremanı en fazla 1 saat olur spor salonuna yazıl başlangıç programından sonra az tekrar çok ağırlık çalış temel hareketlerle zamanla istediğin seviyeye gelirsin forumu yeni başlayanlar bölümünden okumaya başla

neverbackdown. bunu beğendi.
  3. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum ben spora başladığımda aynı senin gibiydim.Çok cılız oluşumdan yakınıyordum.Yemek yiyemiyordum.3 gün yemek yemeden durduğum oldu.Ama anladım ki korkunun üzerine gitmessen korkuyu yenemezsin.Spora başladıktan sonra yemek yemen düzelecektir.Hatta çok aşırı yemeye başlarsın.Doyma hissi kaybolur.:)Hemen bir spor salonuna yazılmalısın.Gerisi zamanla düzelcektir emin ol.

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Yemek yemiyorsun ve günde 3 saat çalışıyorsun.vücudun kendi kendini bitiriyor.her şeyi en baştan başlayıp araştırman lazım.işin zor valla.

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yemek yemen lazım.

6. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    kendini zorlayacaksın. genelde sevdiğin yemekleri yemekle başla, daha sonra yemek seçme işini ortadan kaldır. ben de 4 ay önce senin gibiydim 52 kilo 182 boyundaydım bütün gün bilgisayar başında şimdi 71 kiloyum. yemek yememek için bahane yaratmıyorum. yemek yemezsem istediklerimi elde edemeyeceğimi de biliyorum. hala yemek yeme konusunda sıkıntılarım var ama zamanla onlari da aşacağıma eminim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş