aşırı yorgunluk ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mickey07 tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    meraba ben 180 boyunda 81 kilo iri yapılı birisiyim dun sprint tarzında koşmaya başladım 40 45 dakika koştum herşey çok güzeldi o gün :D bununla birlikte 1 haftadır kendi çapımda diyet yapıyorum ekmeği şekeri fast food kola falan hepsini kestim sebze light kahvaltılıklar falan yiyorum ama içimde bi isteksizlik oluştu aşırı yorulmam falan sanırım yeni başladığımdan oluyor hamlık sanırım benim sormak istediğim bu yorgunluğun farklı bi sebebi var mı ve koşarken olan kaslarımda gidermi yani diyette yaptıgımdan gider diye endişelendim sıska olmakta istemiyorum pek cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim vermezsenizde eyvallah :d

2. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    evde şınav mekik barfix tarzı hareketler yaparsan kaslarını korumus olursun ayrıca protein agırlıklı beslenmeye dıkkat et yorgunluklar yenı basladıgın ıcındır bır sure sonra vucut alısır ;)

3. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    mekik şınav bide fitnessla ilgili hareketler yapıyorum işte 30 dakikada %50tempoyla koşuyorum arada tempolu yürüyorum falan işte bu beslenme konusunda iyi değilim şimdi 80kiloyum 72 73e falan düşmek istiyorum kasta gitmesin istiyorum nasıl beslenmem gerek yani neleri yiyeyim neleri yemeyeyim bu konu hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim açıkçası.

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bu yıl mevsimsel olsa gerek hayatımın en yorgun dönemini yaşıyorum ,nox ürünler olmasa antreman yapmıycam o derece isteksizim.

5. tenten123

tenten123 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdiklarindan diyet yaptiginda anlasiliyorki az karbonhidrat aliyorsun,buda sende yorgunluk ve isteksizlik,küskünlük yapiyor olabilir.

6. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim kullandığım bi ürün yok yorgunluğu pek atamıyorum üstümden. İsteksiz değilim kesinlikle küsmüyorum da spora ama bu ağrılar bazen engel olabiliyor ayağımı atamadığım anlar oluyor bazen. Kilo vermek istiyorum 80den75 falan yani karbonhşdratı proteini kilo yapmadan nassıl alabilirim şu ürünlere verecek pekte param yok açıkçası cevaplarınız için teşekkürler.

7. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    diyet programına protein eklersen kaslarını korumus olursun simdilik iyi gözüküyo sadece biraz sabır ;)

mickey07 bunu beğendi.
  8. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    yeterince su tuketmeyip uykuya dikkat etmemek de yorgun olmanı açıklayabilir yazmıyordu bunlar fikrim bu dietin yanında

Sayfayı Paylaş