Aşırı Spor Yapma İsteği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve barisdoga tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. barisdoga

barisdoga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim yaklaşık 3 aydır spor yapıyorum. Düzenli bir şekilde bütün kas gruplarını düzenli bir şekilde çalışıyorum. Son 1 Haftadır Protein Tozu Kullanmaktayım. Antreemandan 1 saat öncesi 20 gr. antremandan 10dk sonra 20 gr alıyorum. Beslenmeme Dikkat ediyorum.

Bu durum yeni yeni ön plana çıkmaya başladı. Saat 16 dan sonra yaklaşık 1 saat 20 dakika kadar spor yapıyorum. Bu süreç sonunda baya yorgun düşüyorum. Ama Akşam saatleri geldiğinde örneğin 22 civarlarında yine spor yapmaya aşırı bir istek duyuyorum. Bunun nedeni nedir bi fikriniz varmı ? Bunu bastırabiliyorum fakat haftada sadece 5 gün spor yapmama rağmen boş günlerdede spor yapasım geliyor aşırı bir şekilde.

Başka bir sorum ise göğüs kaslarıyla ilgili. Sağ göğüs kasım da az bir gelişme olmasına karşın sol göğüs bundan daha fazla gelişiyor. Eşit ağırlıklar eşit setler eşit tekrarlar yapıyorum ama sonuç böyle.

Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar :)

2. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Aşırı çalışmayla vucüt daha çok gelişmez dinlenmen şart gelişmek istiyorsan.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. barisdoga

barisdoga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet dinlenmek şart ama neden oluyor bilmiyorum enerji patlaması oluyor geceleri :)

Sayfayı Paylaş