Aşırı Kilo Vermem

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dying Breed tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Arkadaşlar yoğun stresten ve bedenen yorgunluktan dolayı şu son 6 aydır 20 kg kadar verdim.70 kg'den şuan 49-47 kg arası gidip geliyorum.175 cm boy Üstelik vücudumda sadece baldırlarımın aşırı derecede eridiğini farkettim.Üst vücud daha bi estetikleşmeye başladı vs.vs.vsv........yani.Ama işin kötüsü o gün kötü birşey olduysa su bile içemiyorum.Stres aldı başını gidiyo.50 kg altını kendim için risk olarak kabul ediyorum.Şuana kadar işin garibi hasta da olmadım.Grip soğukalgınlığı fln.Ne dersiniz bu derece kilo vermem bana yaradımı yoksa zarar verirmi_?

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Boyuna göre çok düşük bi kilodasın. Hasta olmaman olmayacağın anlamına gelmez. İdeal kilon 70 olmalı. Vücudum estetikleşemeye başladı demişsin sanırım giden yağlar yüzünden define bi görüntü oluşmuş ve buda hoşuna gitmiş ama bu kiloda göze hoş gelen bi görüntü olduğunu sanmıyorum. Psikolojin bozuksa doktora git yok psikolojim iyi diyorsan bi dahiliye doktoruna görün.

3. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    49 kilo olduğum zamanları hatırlıyorum, hayatımda verim adına hiçbirşey yoktu ne dersler ne özel hayat ne sağlık, genel bir isteksizlik hakimdi. Acilen kilo alıp hayatını düzene sokmalısın ve doktora gitmende de fayda var inşallah stres ve bedenen yorgunluktandır diyorum. Saygılar

4. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Aynen.Hiçbirişim düzgün gitmemeye başladı.Şuan derslerimden 50 üstü notum yok.Her yönden insanı deli eden bi durum.

Sayfayı Paylaş