Aşığım Taktiklerinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gürman tarafından 27 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selam herkeze ben Batuhan Gürman siteye yeni kayıt oldum.Azcık dertlerim var :) Şimdi bir kızı swyiorum 3 haftadır oda anladı ama sıradan bir swgi degil bnmki bir knkam yuzunden basladı bu aşk kara swdaya tutuldum gidiyorum.Şimdi onun swgilisi var 10 aydır cıkıyorlar arkadasımda bana gaz verdi git sole bişe olmaz fln azcıkta blli ediyordum ben.Sonra sınıfta ilanı aşk ettim resmen soledim eskidende biliyordu ama şaka olarak biliyormuş.Gercekleri soyledigimda şaşırdı :D kız bnm olamıyacagı için kendimi tatmin ediyorum iltifat ediyorum kıza her iltifat edişimde kız elini uzatıyor tutuyorum 5 sn flnda degil en az 12-15 sn fln okula geldiginde ilk bana elini uzatıyor merhaba misali bazen kısa tutyorum bazen 12-15 sn fln kızda biliyr ama swgilisi var ben daha neler dedim iltifat olarak mesela dedim senin burcun ne dedim oğlak dedi keşke kova olsaymiş dedim.Niye dedi aşkımı o kovaya doldururdum fln oyle şeyler diyordum fazla ileri gitmek istemiyorum swgilisi var sonucta lise 1 e gidiyorum kız benden azcık uzun ama bizimde karizmamız var yani.Aynı sınıftayız.Herkezden kıskanıyorum kız zaten guzel bu arada swdigim adı sinem swgilisi sizden istedigim neler önerirsiniz iltifat olarak neler söyliyiyim?

2. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    Sevgilisi olana asılma derim
    düşün o çocuğun yerinde sen olsaydın hoş olur muydu?
    direk söyle eğer ilgisi varsa diğerinden ayrılır ama öyle kurlara v.s. gerek yok

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Nisan 2011
  3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    empati kur, o çocuğun yerine kendini koy... ayrıca diyelimki kız aşkına karşılık verdi çocuğu terkedip senle birlikte olmaya başladı, bugün senin için başkasını terkedenin yarın başkası için seni terketmeyeceği ne malum?

4. Ex_Justin

Ex_Justin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa/İnegöl
    10 ay az değilmiş sevgilisi için kötü bi durum ayrıca kız pek iyiye benzemiyor yani seninle el ele tutuşması falan...

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Lütfen mesajlarınızda Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

6. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Herkezi anladım empatide kurdum ama bana şimdi unut felan demeyin unutamam çocugun yerine koy demeyin olmuyor işte kız çok iyi sadece ben bugun şiiir yazdım okul çıkışında verdim okudu çok beğendiyini söledi sonra el sıkıştık o anda öpmezdi öptü içim gitti varya ama sınıfta kimseyi öpmez görüşürz der ve el sıkışır en fazlası bu beni öptü ne yarın soracam benim hareketlerimden rahatsız oluyorsan demen yeterli diye bakalım ne diyecek.. herkeze teşekkürler

7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Dost acı söyler derler.O kız sevgilis varken seninle bu kadar yakınlaşıyorsa; sevgisini bırakıp seninle çıktı diyelim.Bunu sanada yapıp seni bırakıp bir başkasıyla da çıkabilir.Can çıkar huy çıkmaz.Kısas'a Kısas.

Ex_Justin bunu beğendi.
  8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Şiiri bu Türkçe ile mi yazdın?

9. kadirak

kadirak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence başkalarının fikirlerini almalısın ama kendi bildiğinden vazgeçme derim

10. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    böyle konular fazla acma sonra milletin gözüne batmasın yeni gelenlerle doldu forum diye.sanki çok kötü birşeymiş gibi bide :)

11. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilisi olması önemsiz ! güzel kızların çoğunun sevgilisi var ! hatta orta güzellikte olanların bile çoğunun sevgilisi var !
    Kadınlar neden bir erkekle çıkar diye düşünmen lazım : çok basit bir cevabı var: daha iyisini bulamadıkları için,1 kademe daha iyisini bulduklarında hemen şutlayacaklardır.eğer sen sevgilisini gölgede bırakırsan kız senın olur...ondan sevgili olaylarını takma ,kızı daha önce o gördü diye,onun sahibi o değil,evlenmediği sürece.

judgementday bunu beğendi.
  12. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sözler sana ait değil.BENCE çünkü seni yazdıkların kadar tanıyorum ve bence sen bu sözleri kızlardan nefret ettiğin için sarf ediyorsun.Böyle bir şey etik mi sence.Dediklerin bana göre doğru olabilecek olan kadınların yakışıklı erkek tercih edip bir üst kademe yakışıklı biri çıkarsa onunla çıkabileceği ama biz erkeklerde genelde içimiz de çoğumuz aşk denilen duyguyu taşırız tipe o kadar önem vermeyiz.Örnek olarak leyla ile mecnun leyla çok çirkin bir kız mecnun ise çok yakışıklı bir erkek ama ne oluyor mecnun leyla ya aşık olup çöllere düşüyor.Empati kuracak olursak o kızın sevgilisi'nin yerine kendimizi koyarsak durumun sonu çok üzücü ve şiddet boyutlarına kadar gideceğini görürüz.Ayrıca günümüz sevgili boyutları değişti.Herkes için bahsetimiyorum.Ama çoğu sevgili olanlar sex,cinsellik ve ilişkiye giriyorlar sonunu düşünmeden peki böyle bir durum varsa o kişi kabul edebilecek mi bunu.

13. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Herkeze teşekkürler hayır tabiki bunu bu türkçeyle yazmadım dalga geçmene gerek yok düzenleyip yazdım işte yarın soracağım kız derse rahatsız oluyorum kalbime gömmekten başka çağre kalmıyacak bide sınıfta aşırı komiğim yani ne desem gülüyorlar. Kızda komik erkeklerden hoşlandığını anladım.Yerine kendini koymayı bırakalım isterseniz onu daha öncedende yaptım ama duygularımı hakim olamıyorum ama yazdığım şiir gerçekten kızı etkiledi...

14. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Biz sana ne desek boş.Sen kafaya koymuşsun bir kez yapacaksın illaki.Hayat senin hayatın.Ama şunu da bir düşün derim acaba sen bu kızı gerçekten seviyormusun; yoksa sana ilgi gösteriyor diye bir hoşlanma mı var.Benden bu kadar.

15. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bunu kaçkez düşündüm kızın sevgilisi var orası dogru bence sevgilisini cooooooooooooooookk seviyor onu anlıyorum beni sevmesini istemiyorum ben onu coooooooooookkkk seviyorum bunu sınıfta herkez biliyor beni sevmesede ben onu sevecegim...

16. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bugun gıttım swgilsini swdigini soledi zaten biliyorum.Bende dedim swmene gerek yok zaten ben seni seviyorum dedim.Sonra dedim benim bole şiir yazmalarımdan yakın hareketlerimden sni korumamdan rahatsız oluyormusun dedim oda hayır rahatsız olmuyorum dedi.Şimdi bırak demeyin tamam iş daha iyice imkansıza varırsa kalbime gömerim unutmam ama!

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ..............

Konu Durumu: