Ağrılar Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JackDaniels tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. JackDaniels

JackDaniels Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Body e başladığımdan beri çeşitli yerlerimde zaman zaman ağrılar oluşuyor. İlk başladığım zamanki ağrıları normal karşıladım. Fakat sonra oluşan bazı ağrılar açıkcası korkuttu beni fakat zamanla geçtiler. Örn sağ omzumda inanılmaz bi ağrı vardı bench e giremiyordum. Sonra bacaklarım kitlendi gibi bişi oldu nerdeyse .. En son sol bileğim o da yavaş yavaş geçiyor. Fakat anlamadığım konu 1.5 aydır düzenli çalışıyorum. Fakat bilek ağrısı çıktı şimdi. Programımı değiştirip dumbbell ağırlıklı bi programa geçtim sebebi bu olabilir mi acaba ve tavsiyeleriniz nelerdir daha çabuk iyileşmesi açısından ?

2. arrdda

arrdda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Haftada kaç gün çalışıyosun?
    Yeni programa geçmeden 1 hafta öncesinde varmıydı bu agrılar

3. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ağrıyı ,kemiktemi yoksa kaslardamı hissediyorsun?

Kendini çok fazla zorlama, ısınmadan hareketlere başlama,en az 5 dakika koşu bandı ardından açma germe harekatleri ve daha sonra yapacağın hareketi hafif kilo çok tekrar (minimum 20)ile ısındır..
    Bilekleri ısındırmak için elini yumruk şekline getirip açıp kapatarak ısındırabilirsin,yalnız iyice sıkıp açabildiğin yere kadar açman lazım..
    Hareketlere geçerkende,tam anlamıyla bileği saran elastik bandaj yada bilekliklerden kullanabilirsin...

4. JackDaniels

JackDaniels Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeler için teşekkürler. haftada 4 duruma göre 5 gün çalışıyorum 1 saati geçmiyor. Çok fazla zorlayacak kadar ağırlığa girmiyorum. yeni programa geçmeden önce yoktu ağrı. Bilek ağrısı tam olarak el ile bileğin birleştiği yerde çıkıntı şeklinde kemiğin olduğu civarlarda. zaten kiloma göre bileklerim zayıftır. Ağırlığa girmeden önce ısınıyorum koşu bisiklet falan ama açma germe hareketleri yapmıyorum büyük ihtimallede sebebi budur. Yapmamamın sebebi de hocanın yönlendirmemesi doğru düzgn yani nasıl yapacağımı bilmiyorum..

Sayfayı Paylaş