Ağrı sızı yok! Ama niye?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Buchdich tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Tüm forum sakinlerine iyi haftasonları:
    Yaklaşık 1,5 ay boyunca personal trainer eşliğinde ağırlık alıştım.HİÇbir altyapım yoktu ve güzel bir altyapı inşa etmeye calıştık.Fakat bir ay boyunca personal traininge sınavlarımdan ötürü ara verdim.Ancak hocam, bana bir program verdi ve tekrar görüşünceye kadar bunu uygula dedi.Hacime yönelikmiş.Kısaca şöyle:
    Barfiks(yardımlı): 12-10-8-8
    Dumbell row: 12-10-10-10
    Bel hareketi (ağırlıklı) : 3x max
    Chest press: 12-10-8-8-15
    butterfly: 12-12-12
    Lateral raise:12-12-12
    TRX biceps curl: 4x max
    Dips: 4 x max
    Arnold : 12-12-12
    Plank: 4 x max
    Sırası biraz daha farklı ama hareketler bunlar.Her neyse. Asıl konu şu ki; bu hareketleri cok motive sekilde ve dogru bir bicimde hırsla yapıyorum.Haftanın üc günü aşağı yukarı.Fakat ilk başlarda kollar,kanatlar,göğüs falan ağrıyordu.Şimdi ağrımamaya başladı hicbiryerim.Gecen ağırlıkları arttırıyım dedim belki o yüzdendir ama bugün yine hibir ağrı sızı yok.Antrenmanımın boşa gittiğini düşünmeye başladım. Bilgili kişilerin cevaplarına ihtiyacım var. Değerli vaktinizi caldığım icin kusura bakmayın.Teşekkürler.
    İyi sporlar.
    EDIT:Bu arada 1.84 kilom 79

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Garip bir program olmuş. Kilolari arttirmak için 5x5 yapip temel hareketler uygulamak en iyisi. Fullbody workout gibi ama pek benzemiyor . Pek güzel gelmedi gözüme program tabii bu benim görüşüm. Benim bildigim kilolari arttirmak icin daha temel hareketler yapilir.

Buchdich bunu beğendi.
  3. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Teşekkür ederim

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş