Ağrı olmasi şartmi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TheProject tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba beyler şey sorucam bazen antremanım isteksiz geçiyo böyle bitsede gitsem gibisinden ertesi günde caliştiğim yerde ağri olmuyo buna laf yok ama böyle hakkını vererek yaptiğim antremanlardan sonra ertesi gün bazen hiç ağiri olmuyor öyle oluncada hevesim kırılıyor sankı hiç birşey yapmamişim gibi göğüste hep bi ağiri olur olmasa bile cok az bi ağiri olur ama omuzu ne kadar yaksam yedirerek yapsam pek birşey olmuyo genelde olmuyor. yani arada oluyo tabi yani sorum su ağiri olmassa " kusura bakma bu kas grubunu caliştiramamişin" mi demek

hocama sordum laktik asit olayiyla alakalı dedi spor yaptiğin için düzenli idman yaptiğin için atp depolarin daha iyi oluyor ve haliyle daha fazla atp üretiyor ve o yuzden laktik asit in etkisi pek olmadiğindan ağri olmuyor bana mantıklı geldi gibi sizce

2. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    benimde omuzlar antrenman sonrası agırmıyor ama verim alıyorum yani gelisiyor antrenmanı iyi yaptıgına inanıyosan sıkıntı yok bence.

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    omuzların genelde ağırmaması normal omuzları ağırtmak için hakkından daha fazlasını anca vereceksin ki ağıracak :).spor sonrası ağrıların yanlış nefes alıp vermeylede alakası yok aynı düzeyde antreman yapsamda bazen ertesi gün ağrılar oluyor bazen hiç olmuyor mesela 1 hafta antreman yapmayayım ertesi gün ağrılar oluyor ama antremanı hergün yapmaya başlayınca vücut alışıyor gibi ağrı yapmıyor hamlık olabilir benim düşüncem.

4. Vaas

Vaas Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bende aynı dertten muzdaripim. Antreman programı mı tek gün tek bölge yaptım. Antremandan sonraki gün ağrılarım baya azaldı. Uyuz oluyorum bu duruma. Bağımlısı olmuştum o ağrıların.

Sayfayı Paylaş