Ağda yaptıramadım makina ile ...

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve gymefeckc tarafından 24 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. gymefeckc

gymefeckc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar daha öncede yazmıstım agda yaptırcam diye ama cogu yer erkek oldugum için almadı ilk kez yaptırcagım içinde prof. birinin yapması daha uygun kendim yapmamam tabi bu süreçte agdadan sogudum ve dahada tırsmaya basladım forumdan arastırdıgım kadarıyla makinanın 3 numara bölümüyle alanlar var ve gayet memnunlar gibi biraz daha açarsanız bu konuyu sevınırım agda isinine girmeyim diyorm :D

2. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben makinayla kesiyorum ayarı sana kalmış çok da iyi oluyor :)

3. gymefeckc

gymefeckc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam bende makina alcam ama nasl bi makina su berberlın kullandıgı makından heralde 3numara 4numara baslıkları olan onlardan dimi bide kestıkten sonra uzaması gec olur bıldıgım kadarıyla sert oluyormu ya sertlesme oluyomu kıllarda

4. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Hiçbir değişiklik olmaz sertliğinde.Uzama süresi de değişmez.Saç makinası işte bende 5 tane numarası var

5. gredi

gredi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda zorlanan arkadaşlar emla yada anestol isimli kremlerden birini kullanabilirler. ikisinin de kas gevşetici ve hissizleştirici özelliği vardır. anestol daha çok açık yaralarda kullanılıyor cilde emilimi zor ama emla o konuda daha iyi. aralarında fiyat farkı var bir de emla daha pahalıdır ama cilt üstünde daha etkilidir.
    emla pahalı gelir de anestol kullanmak isterseniz anestolü sürdükten sonra streç filmle sarıp yarım saat bekleyin sonrasında krem artığını kuru bir bezle veya kağıt havlu ile silip yapabilirsiniz canınız yanmaz kolay kolay

6. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    gredi makina varken gerek yok öyle şeylere.eğer evde yapmıcaksa zaten gittiği yerde yaparlar

7. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    kaçıncı kez söylüyorum bilmiyorum ama , eğer istanbul'daysan. beyoğlu'ndaki manwax'ı tavsiye ederim...sadece erkeklere hizmet veren bir ağda salonu. gayet temiz. ben çok memnunum.

8. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sadece konularda rast geldiğim 3. defa söylüyorsun :)

9. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    ama dilimde tüy bitti basshunter:D

sitesi de var. baksınlar internetten... fiyat biraz tuzlu gelebilir, evet. ama kadın bu işin tekeli abi. başkaları da açsa aynı konseptte ağda salonları , fiyatlar düşer . burdan tüm girişimcilere sesleniyorum:D türk erkeklerinin kıl sorunu bitmez. ağda salonu açın, köşeyi dönün...biz müşteriler de ucuza ağda yaptıralım allah rızası için :p

10. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    abi ağdacı bayan mı ya? tüm vücut yapıyor mu? yani ynlış anlaşılmasında mantığım almadı :D

Son düzenleme: 30 Ağustos 2011
  11. gredi

gredi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş direk ağda olarak sormuş o yüzden dedim. Bu arada hangi markanın unuttum geçen gün bir mağazayı gezerken gördüm. bir epilasyon aleti çıkmış gönderdiği ışınlarla kılları kökünden döküyor! lazer epilasyon gibi değil etkisi yani kıl köklerini zayıflatmıyor onu da belirteyim. Acısız bir ağda yapmış gibi düşünün:) peşin fiyatı 1000 tl dedi satıcı. Üç beş kişi birleşip alınabilir sanırım :D

Sayfayı Paylaş