Ağda yaprken killar kisa mi olmali

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Jesse_James tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar vucudumda oyle goze batan bi kil yok ama bacaklar orman resmen agda bantlari aldim sizce killar uzun mu olucak uygularken kisami olmali kucuk ayak bilegin orda denedim uzun oldugu icin mi dir bilmem cok can yakici oldu

2. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    :) sakın ama sakın kıllar uzunken ağda bandı ya da sir ağda sürmeyin. Hem canınız inanılmaz yanar hemde tüylerin hepsini bir seferde alamazsınız. Bacağınıza ağda yapmak istiyorsanız önce bir aletle kısaltmanız gerek. Eğer makinanız yoksa makasla tarak yardımı ile kısaltın. Çok fazla kısaltmaya gerek yok. Benim önerim ağda bantları yerine kartuş ağda ile almanız hem tek seferde büyük bir alanı alabilirsiniz hemde bir kartuşla iki bacağınızı tamamen alabilirsiniz. Ağda bandları biraz pahalı içinde 12 adet oluyor onunla bir bacak bile zor biter ama kartuş ağda 3 4 tl birşey ve iki bacağada fazlasıyla yetiyor.

3. candice

candice Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aksine tüylerin uzun olması gerek diye biliyorum. asıl o zaman tek seferde ağda yapılabiliyor. ayrıca birkaç yıl önce ağda bantlarından denemiştim hiçbir işe yaramamıştı tek bir tüyü bile almadığı gibi üstelik ağda cilde yapışıyordu. ha, ya da ben becerememiş de olabilirim ama bir arkadaşım da aynı şeyi söylemişti.

ağda yapacaksanız bildiğimiz kavanozlardaki sir ağdalardan kullanın derim.

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    kıllar agdayla alınmıyor ya boyle bır acı yok :( en ıyısı tuy dokucu krem onunda tras makınasından veya jıletten farkı yok koku duruyor derı yuzeyınden kesmıs gıbı oluyor

Sayfayı Paylaş