Ağırlıklar Ne Zamandan İtibaren Artırılmalı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve achilleus tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Selamunaleykûm. Body-fitness'a yeni başlayan biri değilim. Aralıklarla 2'şer 3'er ay bu sporu yapıyordum (5 ay hiç ilgilenmediğim de oldu). Artık bu sporu bırakmamak üzere de kendime ayarlanabilir dumbell ve barbell seti aldım; salı günü 3. haftaya başlayacağım. Tam bu noktada sorum şu, ağırlıklar 2. haftadan beri tam performansla çalışacağım şekilde değil; hafif kalıyor. Daha önce gittiğim salonda (her türlü malzeme vardı ama fitness salonu deniyordu) antrenör bana verdiği programı 1 ay boyunca aynı ağırlıklarla kullanmam gerektiğini söylemişti. O zaman bundan 1.5 yıl önceydi ve şimdi ilk ayın dolmasını beklemeden ağırlığı artırmalı mıyım artırmamalı mıyım? sorusu aklıma geliyor. Çalışma amacım tümüyle bulk tarz üzerine. Yine ona göre beslenmeye çalışıyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ne zmaan hafif gelmeye başlarsa ağırlığı arttırabilirsin...fazla abartmadan...hareketleri nizami yapabildiğin yani son seti dahil nizami yapacağın ağırlığa geçebilirsin..

burda sen kendini bileceksin..hoca bile onu belirleyemez bazen ;)

Cidade de Deus ve achilleus bunu beğendi.
  3. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    thums: Teşekkür ederim abi.

demircan256 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş