Ağırlıkla mekik çekme.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burningheart tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bir çok yerde ağırlıklarla mekik çekildiğini duydum arkadaşlar ağırlıkla mekik nasıl çekilir ağırlıklar nasıl tutulur?nereye alınır? kaç kilo ağırlıktan başlamak gerekır ne kadar yapmak gerekır?

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    mekik sehpasına yatarsın..ordan 5-10 artık kilolar san akalmış ben 10 kg ile yapıyorum..elelrinde ağırlığı tutarsın.. istersen göğsüne dayar ister ensene dayar o şekild eçekersin ;)

burningheart bunu beğendi.
  3. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Tam olarak kaldırıym mı kendımı yoksa omuzlar bı karıs kalksada olur mu ?

4. boot_sector

boot_sector Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ağırlığı göğse ya da ensene dayayabilirsin. ama enseye yaslarsan çok dikkatli ol. direk boyna ve bele ciddi bir basınç yüklemiş oluyorsun. kalkarken mümkün olduğunca karın kaslarını sıkıştıracak kadar kapan. yani dümdüz kalkmak yerine biraz kamburlaşarak doğrulmanı tavsiye ederim. ben öyle yapıyorum ve faydasını da görüyorum.

burningheart bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    nasıl sehpada çalıştığını bilmiyorum..ancak..sırtını tamamen yasladığın o dz sehpalarda yapmıyor isen..diğer üçgene benzeyen sehpada yapıyorsan geri gelirken fazla eğilmemeni öneririm bel sakatlığı kaçılnılma zoluyor...şu an çıkmam alzım sana resimli olarak atarım...sorunu cevapsız bırakmayız rahat ol :)

kolay gelsin...

sultanmehmed bunu beğendi.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ensede veya göğüs içinde veya alnının üstünde deydirmeden tutarak çekebilirsin ben decline sehpasında enseye koyup cekıyorum agırlıkla ne zaman çeksem ağrı oluyor ama ağırlıksız ne kadar fazlada çeksem ağrı olmuyor ondan ağırlık daha iyi verim veriyor bana göre ama sırta dikkat

Sayfayı Paylaş