ağırlıklı olarak bacak geliştirmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rugger tarafından 23 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rugger

rugger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle meraba,foruma yeni üye oldum,benzer konular aradım ama bulamadım açıkcası,belki gereksiz konu açmış olabilrim üzgünüm!!...bundan önce bikaç kere vücut geliştirmeye merak sarıp başladımsada her seferinde zaman ve mekan sıkıntılarından dolayı devam edemeden yarım bırakmak zorunda kaldım en son bundan 2 sene önce yapmıştım,şimdi hayatım düzene girdi diyebilirim ve bu işe kararlı bi şekilde başlamayı istiyorum...benim amacım genel bi büyüme fakat bacaklarımın gelişmesini daha çok istiyorum,salondaki hocaya pek güvenmiyorum açıkcası,önerebileceğiniz bi program var mı bacaklar ön planda olan...baldır:33 üst bacak:44 cm boy:182 kilo:72 yaş:24

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle hocana güvenmen gerekiyor. Eğer böyle bir problemin varsa ve imkanın da varsa güvenebileceğin bir hocanın olduğu bir salona yazılmanı tavsiye ederim. Ağırlıklı bacak çalışmak istiyorsan diğer bölgeleri 3-4 hareket her salona gidişte 2 bölge. Bacak için 1 gün 5-6 hareket ayırabilirsin. Ama bu ilerde yapman gereken bi şey. Başlangıç programını bitirince. Bu arada eğer bacağa tek gün ayıracaksan o gün pazartesi olsun.

3. rugger

rugger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evime yakın tek bir salon var,salon değiştiremem...önerebileceğiniz bi program var mı setler ve takrarlarla birlikte...birde neden pazartesi bacak çalışmam gerekiyor?

4. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Hazır programlara bakmanı öneririm o halde. Senin salondaki aletleri imkanları bilmemiz imkansız. Ayrıca hocan istediğin şekilde çalışmana müsade edecek mi bakalım? Neden pazartesi bacak sorusuna gelince vücuttaki en büyük kas olduğu için. Bununla ilgili uzunca bi makale okumuştum bi araştır belki bulursun.

rugger bunu beğendi.
  5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    rugger bunu beğendi.