Ağırlık sehpalarıyla ilgili...

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Acquafresca tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Acquafresca

Acquafresca Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar.forumu uzun zamandır takip ediyorum.alakalı birçok konuyu incelememe rağmen tatmin edici bir cevap bulamadım.hepsiburada.com dan ev tipi ağırlık sehpası almak istiyorum.düşündüğüm 1-2 model var.fakat bildiğim kadarıyla ortalama taşıma kapasiteleri 110-120 kilo.kendim zaten 80 kiloyum bu durumda maksimum 40 kg ağırlık ile çalışmam gerekecek.evde birkaç plastik oturak üstünde toplamda 50 kg ile dumbell pres yapabiliyoken bu sehpalarda 40 kg ile çalışılması gerektiği enteresan geldi bana.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Almak istediğin ürünleri gösterseydin daha iyi olurdu ama o senin kilon dışındadır diye düşünüyorum açıkcası öbür türlü 100 kg bench yapan biri 70-75 kg ortalama ama bench press sehpası sanayi yapımı ucuz bir ürün ama epey ağırlığa dayanıyor sen almak istediğin ürünün linkini koyarsan daha ayrıntılı bir cevap alabilirsin.

3. Acquafresca

Acquafresca Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    şu alet yapabileceğim egzersizler bakımından işimi görür diye düşünüyorum.

Ekli Dosyalar:

4. Acquafresca

Acquafresca Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ürün açıklaması da şöyle
    Ürün Adı : Delta 8109 Ağırlık Bench Mekik Halter Sehpası
    Çalışma Şekilleri; Decline Bench Press, Incline Bench Press, Bench Press, Leg Extantion, Leg Curl, Arm Curl.
    4 Kademe Ayarlanabilir Eğim Açısı ile Farklı Kas Gruplarını Çalıştırabilirsiniz.( Yukarı ? Düz ? Aşağı Eğim )
    Bar Yuvalarının Yüksekliği Ayarlanabilir. Farklı Boy Uzunluklarına Sahip Kullanıcılar İçin Uygundur.
    Bar Desteklerinin Arası 85 cm genişliğindedir. 183 cm ve 213 cm uzunluğundaki barlar kullanılabilir.
    Barı Yuvaya Sabitlemek İçin Özel Kilit Sistemi Bulunmaktadır.
    Kalın Minderli Bölümler Yüksek Yoğunluktaki Malzemeden Üretilerek, Dayanıklılık ve Kullanım Konforuna Önem Verilmiştir.
    Boya: Elektrostatik Toz Boya ile Fırınlanarak Üretildiğinden Aşınmaya Karşı Dayanıklıdır
    Arm Curl Aparatı Koli İçeriğine Dahildir.
    Bacak Egzersizleri İçin Ağırlık Takılabilecek Yeri Mevcuttur.
    Ürünün ölçüleri :148 x 100 x 140 cm
    Koli ölçüsü :115 x 35,5 x 16,5 cm
    Net ağırlık :26 kg
    Brüt ağırlık :29 kg

5. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Bir yanlışı var bu işin. ya sen yanlış biliyorsun yada yazanlar yanlış yazmış

Maksimum kullanıcı ağırlığı :120 kg
    Net-Brüt ağırlık :11.5 kg – 13 kg
    Böyle bir yazı görürsen benım bıldıgım En fazla kaldırabildigi ağırlık 120 dir
    ki banda sorarsan daha güzel birşeyler bulabilirisin bu fiyata

Sayfayı Paylaş