Ağırlık programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve furkan8 tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. furkan8

furkan8 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba sevgili arkadaşlar ve hocalarım,

Yaklaşık 1 ay oldu salona başlayalı ondan önce evde dambılla çalışıyordum ayrıyetten günde 400 mekik 60 şınav çekiyordum.

Salona başladıktan sonra 1 hafta vücudumda ağrılar oldu,hocam standart program versede ben evde çalıştım diyerek özel program istedim o da vücudun aletlere bi alışsın,sen bana ne istiyorsun söyle ona göre bir program hazırlarız dedi sonra ağrılarım geçtikten sonra ben kendim arttırmaya başladım gelişimde gördüm ama vardır büyüğümün bir bildiği diyerek tekrar hocama danıştım.

Benim en çok istediğim pazuydu ve hocama bunu söyledim.O da hangi aletlerde neler yapmam gerektğini söyledi 15x4 set şeklinde bu hareketleri yapıyordum 1 haftadır programı uyguluyorum ilk gün pazulardaki acı gerçekten heyecan vericiydi çünkü geliştiğini hissediyordum yavaş yavaş acılar azalmaya başladı şu günlerde hatta bugün itibariyle hiç yok,ağırlık arttırıcam artık.

Ayrıca tecrübeli hocalarımdan ve arkadaşlardan yardımlar istiyorum.

ben bu pazuları en hızlı şekilde nasıl geliştirebilir ve şişirebilirim,
    güzel bir program verirseniz onu uygularım,ayrıca konuyu yazmışken 0 yağ mevcut sıkı bir göğüs kası ve karın kası yapmak istiyorum bunun için püf noktalar neler nasıl çalışırım

şimdiden teşekkürler weightlifter

Son düzenleme: 16 Eylül 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikler sabir https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlara-bilgi-sab-t8677.html

hocan zaten program vermis olmaz diyorsan yeni baslayanlar formu sabit basliklarinda program mevcut.Forumdaki tum sabit basliklari okuman dilegiyle.

0 yag mevcut ise sanirim olmen gerekiyor, buyuk ihtimal dusuk yag oranin mevcut yeme duzeni sabit basliklarda mevcut.

Gogud karin konusunda arama yaparsan yardimci olur.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Zaman ayırıp forumu araştırmalısın bisurü konu var

Sayfayı Paylaş