Ağırlık-Halter-Zbar-Barfiks Demiri-ÇokFonksiyonlu AğırlıkSehpası

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve zalimbey tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zalimbey

zalimbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Tain sebebiyle elimdeki ev ortamında yaptığım bütün spor aletlerimi satmak istiyorum.
    Ürünler daha 2 aylık sıfır durumda duruyor en ufak çizik yırtık vs. bulunmamaktadır.
    Bunların yanında Gnc Live mağazasından aldığım 170tl lik protein tozumda 2 servis kullandım aldığım gibi duruyor.
    Yeni yerime taşımak istemediğim için hepsini uygun fiyata bırakacağım.
    Malzemeler :
    1- Çok Fonksiyonlu Ağırlık Sehpası Marka : DYNAMIC HM006 AĞIRLIK SEHPASI
    2- Kapı barfiks Demiri (Remax marka)
    3- Krom Z bar
    4-Düz Bar
    5-4 Adet Dambıll
    6-60 Kg Plastik kablı Ağırlık (8 Adet 5 kg, 4 Adet 2.5 Kg, 4 adet 1.5 kg, 4 Adet 1 kg)
    7- Protein Tozu (Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 gr Kakaolu- Son Kullanma Tarihi 01.07.2015)

Bunların yanında Ön bilek çalıştırmak için 2 adet Sıksık ve kondisyon için sayı saymalı atlama ipi ve 1 adet eldivende göndericem. Resimlerde herşey görünüyor. Fiyatı ucuz tuttum biran önce çıksın diye. Bu aletlerle ev ortamında yapamadığım hareket yoktur, gayet yeterli oluyor..

Ürünlerin resimleri : dosya.tc/server33/JuItOk/SporResimler.rar.html

Fiyatı 450 lira olarak düşündüm. sahibinden linkini gönderirim ilgilenirseniz.

2. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Bence ilan verirken bulunduğunuz ili mutlaka yazın, zaten satışta en önemli detay da lokasyon.

Sayfayı Paylaş