ağırlık artışı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve akay1234 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kafama çok takıldı , sormadan edemeyeceğim,ben yaklaşık 3.5 aydır body yapıyorum boyum 1.80 kilom başlamadan 65ti şimdi 71, enbaşta barbell curlu 17 kiloyla yaparken şimdi 25 kilo ile çalışıyorum bench presste ise başladığımda 25 kg ile çalışırken şimdi 40 kilo ile çalışıyorum sizce bu ağırlıklar kiloma göre normalmi ? çoğu arkadaşım bana laf atıyorda çok hafif kaldırıyorsun,ben şukadar bukadar kaldırıyorum filan diye. sizce normalmi benim kiloma göre bu ağırlıklar ?

2. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    abi bende bu kg olayına cok takmıştım ama her insanın yapısı gücü kası farklı...
    sen 40 kg kaldırarak kaslarını büyütürsün kimisi senden daha güclüdür onun 50 kg kaldırararak kaslarını büyütmesi gerekir...
    benim kaanatim bu...

3. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın galiba zersoterer:eek:ama olsun ya yinede insanın az da olsa içi sızlıyor :)

4. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    he ama sana tavsiyem şu olur bende basabildigimin üstüne cıkmaya calısıyorum...
    40 basıyosam alıyorum hocamı arkaya 50 - 60 kaldırabildigim max gücü kullanıyorum...
    no pain no gain =)

Sayfayı Paylaş