Ağırlık Antremanı ve Cardio

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Equdilaria tarafından 7 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Equdilaria

Equdilaria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar . Yaklaşık 9 10 Aydır Süregelen Bir Spor Yaşantım Var . İlk Başta Açılışı Evimdeki Elimdeki 4 Kg Lık Dumbelllar Vasıtası İlen Yaptım . Yaklaşık 2 3 Ay Evimde Takılıp Bİlinçsizde Spor Yaptıktan ve Rasgelelikten Doğan Bir Gelişme Gördükten SOnra Dengesiz Gelişmekten Korkup Bir Salona Yazıldım Yaklaşık 4 5 Ay Salona Devam Ettikten Sonra Geri Kalan 2 Ayımı Evde Tamamlamaya Karar Verdim . Eve Salonda Kullandığım Yaptığım Hareketlerin BEnzerini Gerçekleştirebileceğim Aletler Aldım . Bir Müddet Sonra Suplement Olayına Girmek İstedim ve Kendime Bir Protein Tozu Edindim (Syntha 6) . Kullanımı Sabahları Kahvaltıdan SOnra 2 Antremandan SOnra 2 Ölçek Şeklinde Götürdüm . Ardından Bir Kreatin Takviyem Oldu Onuda Spordan 30 Dakika Önce ve Sonrasında Protein Tozu İle Birlikte Olmak Kaydıyla Tükettim . Kilo Almam ve Bir Miktar Kütlesem Gelişim İhtacını Hızlandırma Gerekçesi İle Hardline Progainer Edindim . Spor Günleri Antremandan 30 Dakika Önce ve 30 Dakika Sonra Şeklinde Toplam 5 Ölçek 1 Porsiyon Tüketiyorum . Programım ise

Pazartesi
    Göğüs - Biceps
    Salı
    OFF
    Çarşamba
    Sırt Kanat Triceps
    Perşembe
    OFF
    Cuma
    Omuz Bacak
    Cumartesi - Pazar
    OFF

Şeklinde . Bu Programa Okuduğum Pek Çok Yerde ki Kardiyo Antremanını Katmam Gerekliliği Sizce Ne Derecedir ? Ve Eğer Böyle Bir Gerek Varsa Programıma Entregre Nasıl Yapabilirim ? Bununda Haricinde Antreman Öncesi Isınma Hareketleri Sonra Her Zaman Karın Egzersizi İle Başlıyorum . Bunun Doğruluğu Yada Yapılması Gereken Farklı Bir Şekli Varsa Sizden Bilgi Almak İsterim Teşekkür Ederim Şimdiden İyi Forumlar ...

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    metod doğru karın egzersizleri dahil olmak üzere kol idmanı günü idman bitiminide direk duşa in.Herhangib ibr şey yapm.

Carido yu ise illa yağ yakmam şart diyo isen ( bu aylarda) o zaman cardiio nu off günlerinde yap derim.

Genel olarak ben pek yapmam hatta hiç yapmam soranlarada tavsiye etmem ağırlık idmanı sonrası cardio yu.

Sayfayı Paylaş