ağırlık antremanı +amino+kardio+protein tozu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve evrimerd tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. evrimerd

evrimerd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar yalnıs bir strateji izleyip bulk olacagım diye cok fazla yaglandım. Simdi aklımda kas kaybını minimuma indirip aynı zamanda yağ yakmak için bir plan var.
    Simdi amacım agırlık antremanı rutin olarak yapıp ardından amino alıp, hemen akabinde 20 dk HIIT yapmak, sonrasıda protein tozu vs. Beslenme duzenimde yapacagım değişiklik ise sadece aksamları aldıgım carb miktarını azaltmak. Antremanı aksam saat 6:30-7 gibi yapabiliyorum. Sonra deli gibi yemek yiyip 10 da uyuyorum. Agırlıklarımı dusurmek gibi bir niyetim yok. Super setler uygulamaktan ziyade , 3x8 gibi setleri duzenliyip ana haraketlere agır giricem. (daha once piramit sistemini kullanıyordum.) Acıkcası 1,5 -2 ayda 6-7 kilo verme amacım var. Daha sonrasında mart gibide super setlere basliip Hydroxycuts kullanmayı planlıyorum. Ordanda 1 ayda 4-5 kilo verip rahatlıyacagım:) Size sorum su; yaklasık bulk donemindeki gibi beslenerek acaba kısın ölcu kaybetmeden(en azından az kaybederek) 6-7 kilo vermek mumkun mudur? Boyum 183 cm kilo:92 kg yağ oranım %17

2. bossyildirim

bossyildirim Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    suan bende aynı durumdayım 88 kilo ama . amıno proteın tozu anımal pak ve l carnatın takvıyesı alıp yaklasık 2 saatte bır gunde 6 ogun proteın yıyorum olumlu bı sekılde yag yakıyorum

3. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    Şubat veya Martda bende diyete gircem protein +yağ yakıcı kullancam . Boy 1.80 kg 83

Sayfayı Paylaş