Ağırlık çalışırken yağ yakılır mı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rehaserdar tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rehaserdar

rehaserdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhaba,

Öncelikle buna benzer konular forumda daha önce eminim açılmıştır ancak forum gerçekten çok büyük. 4-5 gündür forumu araştırıyorum ancak hala bazı soru işaretleri kaldı aklımda.

Öncelikle size durumumu anlatayım. Önceden ağır tempo sporlar yapıyordum ancak üniversiteye başlayınca bıraktım. Şimdi okulum bitti ve 11 aydır boşum ve sadece oturuyorum. ben 11 ay önce 74 kilo iken vücudüm gayet ideal di. Fit de diyebiliriz sanırım. Şimdi ise 85-86 kilo arasıyım.

Şimdi ağırlık çalışıyorum ve protein ağırlıklı besleniyorum. 1 gün çalışıp 1 gün ara veriyorum. Bu çalışma ve beslenme temposunda bir yandan da fazla yağlarım yanar mı ? eğer yanarsa ne hızda yanabilir ? ve ya sizce önce yağ yakıcı şekilde spor yapıp sonra mı vücut çalışmaya başlıyım ? gerçekten uzman görüşlerini ihtiyacım var. Teşekkürler.

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    unutma ne kadar cok kas o kadar yag yakımı demektir dieyetle birlikte agırlık calsımalarını aksatmadan mutlaka devam et agırlık calısmadıgın günlere cardio da ekle beslenmenede dikkat ettigin sürece gayet iyi yag yakıp kilo verirsin yag yakım olayı bünyeye göre degisir herkesin metobolizması farklıdır bunu yasayarak kendin anlarsın kolay gelsin:)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. rehaserdar

rehaserdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim. soal

Sayfayı Paylaş