Ağırlık Çalışmak- Whey Kullanımı - Kardiyo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Todd tarafından 21 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Todd

Todd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar bi süredir yağ yakmak için çaba sarfediyorum bugun ölçüme gittim ve sonuçlar şu şekilde çıktı

boy:183
    kilo:69
    yağ oranı:%16.1
    yağ miktarı:11.1 kg
    yumuşak kas dokusu:53.67kg

bu yağ oranını %10 yapana kadar devam edicem fakat artık ağırlık çalışmaya da dönmek istiyorum.

kafama takılan şu : aksini söyleyenler de var ama kardiyoyu antreman sonrasında yapın diyorlar. ağırlık antremanını çalıştıktan hemen sonra whey alıyoruz. whey aldıktan sonra kardiyo yaparsak vücut depolar yerine whey ve meyve suyuna yönelir degil mi? sonuçta onun da bi kalorisi var hele ki meyve suyuyla alınca... ağırlıktan sonra kardiyoyu yapıp en son whey alsam bu sefer de protein yüklemek için geç kalmış olucam sanırım

4 gün ağırlık çalışmayı düşünüyorum ama 5 6 gün yaptıgım kardiyodan da vazgeçmek istemiyorum. günlere bölsem her gün salona gitmiş olucam bu sefer de kaslarım dinlenecek zaman bulamayacak sanırım.

kısacası ağırlık antremanı whey alımı ve kardiyo hangi sıra ve vakit aralıgıyla yapılırsa en efektif antreman yapılmış olur?

2. 3gen430

3gen430 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Demirci
    ağırlık çalışırken setler arasında 30 sanıye gibi kısa tut en az 16-18 tekrar yapabileceğin ağırlıklarla çalış beslenmene dikkat et spora başlamadan önce 10 dk tempolu koşmanı tawsiye ederim ayrıyetten kardiyo çalışmak istiyosan sabahları 1 saat koşu yapabilirsin antreman öncesi karbonhidrat desteği almamaya çalış özellikle antremandan 2 saat önceye kadar antreman öncesi yemeklerden illa bi karbon hidrat alacaksın bunun şekerden elmemesine dikkat et yawaş sindirilir karbonhidrat olmalı örnek nisasta böyle bi program hazırlayarak 1-2 ay denemeni tawsiye ederim werim alacağını sanıyorum

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş