Ağır Kiloyla çok tekrar ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ergunfb06 tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Eskiden hemen hemen her kütle kazanan insanlar gibi 10-8-6-4 olarak yapıyordum tekrar sayısı olarak 4 setten oluşuyordu
    80 Kg ye kadar çıkıyordum bench presste
    Şuan 10x4 Yapıyorum ağır kiloyla
    60 kg ile yapıyorum 4 set aynı ağırlıkla sizce bu kütle kazanmak için doğrumudur hocam kütle için olduğunu söyledi bunlarında ? bench_O

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    kası şaşırtmak iyidir sende bilirsin ama kendimden örnek vermek gerekirse buyuk kasa 4 tekrar inerim 10 tekrar senin gibi ilk sette atarım sadece bence bildigin gibi devam et :))

3. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    1 ay kadar daha sürecek zaten bu antremanım kas şaşırtmak için ve kütle yani 1 ay sonra kardiolara başlıyıcam artık yağ oranını düşürücem :)

4. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    bende yaklaşık 1 yıldır piramit set yapıyordum. geçen hafta aynı sizin gibi normal programa döndüm. 1 haftada belki anlaşılmaz ama ben psikolojik olarak en azından geliştiğimi sanıyorum. ayrıca bu programa döndüğüm hafta oldukça yoruldum ve antrenman süremde arttı.
    ben de sizin gibi cevabı merakla bekliyorum.

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    benim tavsiyem kardiolu yağ oranını düşürmeye yönelik idmanlara başlayana kadar basabildigin kadar bas tekrarı düşür...
    yağ yakım dönemine girince de 12 15 tekrarlı pressler ile yine 12 15 tekrarlı fly hareketlerini süperset yaparak daha iyi verim alabilecegini düşünüyyorum :)))

6. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    piramit set ve bazen süper set girebilirsiniz kasları şaşırtmak iyidir.

Sayfayı Paylaş