97 kiloyum 17 yasındayım kilo vermeden body yapmaya baslayabilrimiyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetaraci tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ahmetaraci

ahmetaraci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ahmet
    Yer:
    istanbul esenler
    abiler 17 yasında 97 kilo 182 boyundayım kilo vermeden direk body yapmaya baslayabilrimiym ben suanda bir cok uzak doğu sporuyla ugrasıyorum ama kilo veremiyorum anlmadım body yaparak sekilsiz vücüdumu düzene sokmak istiyorum ayrıca kalçalarım çok büyük sizce kilodanmı olabilr kemik yapısındanmı ama yaygın değil dışa doğru çıkı

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    kilon boyuna göre çok fazla diyebilirim bence önce bir zayıfla yakabildiğin kadar yak yağları zaten hali hazır yaz aylarına girdiq sayılır pek zorlanmassın gibi geliyo kilo vermek için...
    kas yapımına gelince attığın kilolardan sonra vucut ortaya çıksın hafif sonra kış aylarına girdiğimiz zaman ye iç hacim yap sana verebileceğim tavisye budur...

bu kiloda kas yapıpda sonra kilo vermek istediğinde kaybedeceğin kaslar sana büüyük bir morel bozukluğu verecektir şimdiden söylemesi...

ahmetaraci bunu beğendi.
  3. RapBey

RapBey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    youth worker
    Yer:
    Dünya
    Vucut geliştirmeye başlamadan önce düzenli olarak düşük tempo koşu yapmanızı öneririm.

Sayfayı Paylaş