96 kg dan 68 kgye düşme7 aylık süreç ve devamı yorumlarınıza kalmış .

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kckonur tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    538794_4544512651868_1836128346_n.jpg 901177_10201151765937248_1354508375_o.jpg arkadaşlar öncece kadar öncelikle merhaba 1 sene önce 96 98 kg arasındaydım 6 aay sonrasında 68 kg ya kada indim resimlerde gördüğünüz gibi 68 kgya ındığım zaman ve kılo vermeye başladığım zaman bodye başladım yanı hem kardiyo ağırlıklı hafif ağırlıkla karışık setlerde çalıştım şuan kilom 76 almam gerektiğini söylediler 7 aylık sureçte ortalama olarak bu hale geldim şimdi azda olsa sorunlarım vicudum şişiyor ama eksiklikler var bulamıyorum karın kası adonıs gıbı kas değilde daha çok kol omuz bacak kanat göğüs ağırlıklı çalışıyorum kı bana gore istediğim vicut omuz kol gogus kanat bacak ağırlıklı bı vıcut karın bolgesınınde toplu durması benım ıcın yeterlı sızce nasıl beslenıp amacıma nasıl ulaşırım şuan ne yapmam gerekıyor ?
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ocak 2014 ---
    KOL 35.5 OMUZ 121 GOĞÜS 109 BEL 82 nereye ağırlık vermem gerekir isteklerim arasında kollarımın resımlerde bıraz düz çıkmış ki okadarda deil yanlız kolum suan 35.5 ama parçalama işini neden yapamıyorum anlamadım 32 cmden kol 35.5 oldu hala anlam veremıyorum ?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 31 Ocak 2014
    cihatornek ve paramedic35 bunu beğendi.
  2. -Parliamo-

-Parliamo- Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ataşehir/İstanbul
    Gayet güzel, maşallah.
    Parçalama zamanla olur biraz sabırlı olmalısın, bcaa kullanmayı eksik etme. Göğüslerin biraz aşağı sarkmış gibi hocanla bu konuyu konuş ona göre bir göğüs programı yap.

3. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ewet o sorunun nedenı bellı galıba alt göğüs hiç çalışmadım bu sure boyunca bugun başladım alt göğüs ve dips hareketlerine toparlanacak umarım teşekkurler

4. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    boy kaç?

5. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  6. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    98 den 68 e inerken nasıl beslendiniz acaba? Kardiyo olarak neler yaptınız ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş