95 kilodan 86 kiloya indim.suplement kullanmalımıyım?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve juniorlife tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar.diyete başlamadan önce 95 kiloydum şuanda boyum 1,78 kg 86 yaklaşık 1,5 aydan beri diyet ve kardio yaparak şuanki kiloma indim.
    Düzenli bir şekilde diyet uyguluyorum.yediklerime dikkat ediyorum şeker yağ tuz tamamen kestim.(yağ olarak sıvı yağ az miktarda ) diyet sistemini tamemen oturttum vücudum alıştı yani ne açlık çekiyorum nede tatlı krizi felan.protein ağırlıklı bir beslenme uyguluyorum.
    Antreman olarakta 1 gün cardio (30-40 dk arası interval) 1 gün de evdeki 20 kg luk dambıllarımla çalışıyorum cumartesi günüde off günüm karbonhidrad yüklemesi yapıyorum.uyguladığım diyet ketojenik diyet.

Şimdi size sormak istediğim konu artık bir suplament kullanmalımıyım?kullanıcaksam hangini kullanmam daha doğru olur ?protein tozu,yağ yakıcı vs hangini kullanacağımı şaşırdım.mümkün olduğu kadar kaslarımı korumak istiyorum istediğim kiloya inince çılız bir görüntüm olmasın.protein tozu kullanımı yağlandırır diye duydum sizce doğrumu. bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.tavsiyelerinizi bekliyorum.
    saygılar..

2. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar kendime hardline 3000 amino siparişi verdim.içinde karnitin desteğide varmış.inşallah iyi bir seçim yapmışımdır.

3. _emre_

_emre_ Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    protein tozu yağlandırmaz. aksine protein tozuyla ilgili gerek internette gerek diğer kaynaklarda okuduğum yazılar antrenmandan önce alınan protein tozu yağ yakımını fazlalaştırıyor şeklinde. tecrübelerimle de sabittir protein tozu yağ yakımını kolaylaştırmakta.

4. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Şuanda diyette olduğum için kaslarımın minimum kayıp vermesini istiyorum.malum diyet yaparken kas kaybıda yaşanıyo. o bakımdan ben tercihimi hardline amino 3000 den yana kullandım inşallah faydasını görürüm.

5. iceland

iceland Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    issiz
    Yer:
    Germ
    ben 6 haftada anca 3,5kg verdim.siz nasil 9kg oluyor??

6. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Sağlam bir diyet yanında da idman yaparsanız çok kolay kilo veriyorsunuz.
    ben sıkı bir diyet ve kardiyoyla bu kiloma indim dahada vermeye devam ediyorum.şuanda vücudum diyete alışmış durumda o yüzden açlık çekmiyorum inşallah istediğim sonuca ulaşıcam.

7. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl bir diyet uyguladığını bizimle paylaşırmısın?Konu bölünmesin istersen Pm at.Merak ettim.

8. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    Diyete başlamadan önce baya bir araştırdım nasıl bir diye uygulasam diye en sonunda ketojen diyet uygulamaya karar verdim.karbonhidratı sıfır tüketiyorum sadece hafta sonları makarna ekmek yiyerek karb depoluyorum.onun yanında tuz şeker abur cubur kola vs vs hayatımdan çıkardım sağlıklı gıdalar yiyerek diyet yapıyorum. sabahları haşlanmış yumurta lor peyniri süt öğlenleri bazen zeytinyağlı yicekler salata yoğurt akşamlarıda haşlanmış tavuk yada yağsız ızgara tavuk yoğurt bol salata yiyorum.antreman olarak evdeki koşu bandında kardio birde 20 kg dumbel setimle forumdan temin ettiğim evde dumbel la çalışma programını uyguluyorum.hemen hemen 2 aydan beri bu şekildeyim ayrıca da kendime kaslarımı koruma acısından hardline amino 3000 aldım şimdi onuda takviye olarak kullanıyorum.bakalım sonuç nasıl olcak.

Kötü Çocuq bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş