90günlük hedef.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve DeibLER tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle bi program yaptım kendimce .

sabah ON whey antreman sonra 1ölcek celltech ve ON whey
    off günler sabah ON öğlen celltech
    böylelikle celltech 40 gün sonra bitiyor. ONda 45 gün sonra.
    On whey bittikten sonra nitroteche geçiyorum ve celltechi 2 ölçü(100gr) almaya başlıyorum.

sabah nitrotech antremandan sonra 2ölçek celltech ve nitrotech
    off günler sabah nitrotech öğlen 2 ölçek celltech
    celltech 20 gün , nitrotech 35 gün sonra bitiyor . celltechi bittikçe yeniden almaya devam edicem. 1.kutu nitrotech bittikte sonra 2.kutuya geçiyorum ve 2ölçü (64gr)nitrotech almaya başlıyorum

sabah 2 ölçek nitrotech antreman sonrası 2ölçek celltech ve 2 ölçek nitrotech
    off günler sabah 2 ölçek nitrotech öğlen 2 ölçek celltech.

böylelikle yaklaşık 3 ayda 3 kutu celltech 2 kutu nitrotech 1kutu ON whey bitirmiş oluyorum. 3 ay sonunda kilomda 5 kiloluk artış kollarımda 3cmlik artış bekliyorum.
    boy:197
    kilo:82
    göğüs:103
    kol:35
    1 yıldır aralıklarla çalışıyorum. ramazanda ara verdim hemen sonrasnda tekrar başlıyorum.

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    kreatine 5 hafta kullanıldıktan sonra ara verilmelidir 2-4 hafta arasıki nitro tech'te az da olsa creatine vardır

3. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    celltechteki kreatinin normal kreatin gibi olmadığını ve ara vermeye gerek olmadığını duymuştum.

4. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    celltechteki kreatin içeriğinin ara vermeyi gerektirecek kadar yeterli olmadığı kanısındayım yükleme ve saf kreatin kullanımlarında ara vermek gerekir protein tozlarındaki kreatinler günlük alınması gerekenler kadar ayrıcada kreatin 2.5 gramsa bunun neredeyse yarısı karnitnine dönüşüyor kreatin almış gibi olmuyorsunuz ara vermeye gerek yok yani :)

Sayfayı Paylaş