90 kiloyum kilo inmiyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve memocn123 tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. memocn123

memocn123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    polis
    Yer:
    bursa
    Merhaba
    öncelikle ben kendimden bahsedeyim 174 cm boy 90 kiloyum. Ama tahmin ettiğiniz kadar kilolu göstermiyorum.(En azından çevremdekiler öyle diyor)
    Şimdi benim bir kaç sorum olacak;
    ben bundan 1 sene öncesine kadar 110 kiloydum geçen sene spor yaptım 8-9 ay gibi sürede 82 kiloya indim. Sonrasında yazın restaurantta çalışmam sebebiyle 93 kiloya ulaştım. şimdi tekrar başladım. sadece kondisyon çalışıyorum 20k koşu 30 dk bisiklet karın hareketleri falan spordan önce de l-carnitin alıyorum. Buraya kadar sıkıntı yok fakat kilom aşşağıya inmiyor. beslenmeme de dikkat ediyorum. Mümkün oldukça yulaf ezmesi yağsız süt içiyorum kola yerine meyve suyu içiyorum ama bir türlü inmiyor mayısa kadar 82 ye inmem lazım. Çayı bile tatlandırıcı ile içiyorum. grenade Termojeik yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum. Bu konuda bana yardımlarınızı bekliyorum.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Benim boy 1,72 83 kiloyum ama sizden daha kilolu görünüyorum . Sizin yag oranınızın düşük gibi göbek göğüs yok gibi bu kiloya göre. Spordan ziyade beslenme daha önemli. Gunluk 1500 kaloriyi geçmemeye çalış. Meyve suyuda tavsiye etmem , ayran icebilirsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

memocn123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş