1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

9. Haftamdayım. Gir Eleştir :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Zerk tarafından 24 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Arkadaşlar bu sporda 9. haftamın içerisindeyim, ancak buraya atacağım fotoğrafların çoğu 6. Haftamdan. Sporu yapmadan önce Arnold abimizinde dediği gibi 5 aylık bir temel çalışmam (kendi ağırlığımla) oldu, ardından spora başladım.

Buyurun fotoğraflar

Fotoğraflarda tahminen kolum 32-33 arası... Şuanda Kolum 34.1-34.7 arası değişiyor... Diğer bölgeleri hiç ölçmedim, gerek duymadım daha doğrusu...

Sizden yorum bekliyorum... Eksiklerimi söylerseniz sevinirim... Düzgünce eleştiri yapacak herkesi bekliyorum, diğer başlıklarda görüyorum ki 3-4 kişi kendi çaplarında saçmalıyorlar, konuları kirletiyorlar. Belirteyim ki onları dikkate bile almayacağım.

İyi Forumlar :))

2. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    önceden spor yapıyor muydun cünkü vucudun bu kısa zamana göre çok gelişmiş duruyo

3. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Spor derken ? Sadece 3 Ay Okul Tatilinde Yüzüyordum... 5 Aylıkta Temel Çalışmam Var

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu süre içinde çok iyi gelişmiş evdemı çalışıyorsunuz?

sanırım biraz yağlanma var bel çevresinde yada resimlerden öyle çıkmış olabılır eger vrsa bele dıkkat edın ne kadar ine olursa o kadar omuzların geniş gözükür fit olursun:)

5. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    5 Aylık evde çalışma üzerine; 9 haftadır salonda çalışıyorum.

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    2. fotoğrafında karnında 2 çizgi var gibi bu sanırım yağlanmadan dolayı oluyor.aynısı bendede var karın bölgemde ufak çaplı bir yağlanma var ve oturunca onlar sıkışıyo sonra böyle iz kalıyo :D

o bölgeyi biraz zayıflatırsan bu problemi çözersin gibi bu arada sadece kol ölçmüşsün diğerlerine gerek duymamışsın.ama çalışmalardada sadece kola ağırlık verirsen vucut şekilsiz olur o konuya dikkat et başarılar dilerim.

7. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Yo hayır koluma ağırlık vermiyorum :)
    Bu arada evet çizgi var, hocam şu sıralar mide çalıştırmıyor, sanırım yaza doğru benimle birlikte çalışacak dumbelllls

Fazla bir yağlanma yok, dikkat ediyorum...
    Zaten hocamın dediğine göre çok kısa bir sürede yakabilirmişim, o tabaka yağ bile değilmiş...

8. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Upps... Yanlışlıkla abimin hesabındayken yazmışım :( Yukarıdaki mesaj bana aittir.

9. apachibebetto

apachibebetto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler güzel bir vücut , Spor salonuna ne kadar verıyorsun sorması ayıp

10. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    60 Lira veriyorum;Duşum ve istersem haftada 5. günüm dahil. Gayet kaliteli, güzel başımızda 3 tane hocamız var :). Merkezi bir yerde, her işimi çıkışta halledebiliyorum :)

Bu arada 3. fotoğrafta pozu iyi verememişim, deltoidler parçasız gözüküyor

Son düzenleme: 24 Aralık 2011
  11. apachibebetto

apachibebetto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fena değil fiyatı nick inde adana yazıyor ,adana da otruyorsun heralde eğer adana da oturuyorsan merkezde nerde gıdıyorsun , gazipaşa taraflarına mı bende adana da oturuyorum bir sorayım dedim. çünkü adana da kolay kolay güzel ve kaliteli bir yer bulmak zor oluyor , vardır da fıyatları cep yakıyor .

12. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Genel olarak 5 aylık bir temel çalışma ve resimlerinin 6 haftalık olduğu göz önüne alındığında çalışmalarının meyvesini yavaş yavaş almaya başlamış olduğunu diyebilirim.

Ve iyi bir çalışma , beslenme , dinlenme üçlüsü ile ilerleyen aylarda-yıllarda daha güzel bir vücut elde edebilirsin bu işi azimle devam ettirirsen :)

Kısa bir hatırlatma olarak , vücudunun her bir kasına gereken özeni göstermeni , yukarıda da dediğim gibi çalışma-beslenme-dinlenme üçlüsüne gereken önemi vermeyi ve mide çalışmalarına da azda olsa şimdiden başlamanı , son olarak mümkün mertebe fazla yağlanmamaya çalışarak kış dönemini geçirmeni tavsiye ederim...

Spor hayatında başarılar ,

13. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim

Gazipaşada Mado sokağında, hemen adidasın altında...
    adidası bilmediysen, askinin yanında...
    Gelirsen Adem AYDOĞAN var VG Avrupa/Balkan Şampiyonu... Onunla konuş...

Rastlaşırsakta iyi olur :) iyi geceler.

Öncelikle yorumun için çook teşekkür ederim. Çalışma, Beslenme ve Dinlenme üçlüsünü önemsiyorum. Bakmayın bugün bütün günümü uyuyarak geçirdim diye 2 saatlik bir gecikme yaşadım. Yoksa 10 oldumu uyuyor oluyorum... :)

Mide çalışmalarına başlamadan önce yani son 3-4 haftadır, ters mekik yapıyorum çakı yaparken zorlanmamak için. Adem hocama biraz bastırayım, mideye ufak ufak başlatsın. Yağlanmamaya da çalışırım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler...

14. apachibebetto

apachibebetto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilirim Mado sokağını en yakın zamanda bilgi almak için iletişime geçerim teşekkürler

15. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum supplement kullaniyormusun?, birde beslenme ve programini felan yazarsan sevinirim :), basarilar kardesim.

16. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim

Supplement olarak protein tozu ve amino asit kullanıyorum. Günde 3.5 litreden fazla su içiyorum.

Yememe içmeme çok dikkat ediyorum.

Kahvaltı (5:50) 3 yumurta, 100 gram beyaz, 100 gram lor peyniri yiyorum 2 domates ve az miktarda çavdar ekmeği; yoksa normal ekmek(içindeki hamurunu çıkararak)

Ara Öğün (6:50) 2-3 Çavdar ekmeği, yoksa normal ekmek, lor peyniri.

Antrenmana son 2 Saat kala (10.30-11.00) 1 kap (2li beyaz peynir saklama kabı) haşlanmış bulgur + yoğurt ve az miktarda su karışımından elde edilen sıraysır adlı yiyeceği yiyorum.

Antrenman çıkışı (15.30-16.30) tavuk göğüsü bulabilirsem, yoksa yine sıraysır, canım istemezse yumurta haşlarım. yani protein almaya çalışırım.

Akşam yemeği olarak (18.00-19.00) Evde ne varsa ekmeksiz, bolca (çoğunlukla sebze yemeği olur.)

Bu şekilde besleniyorum

EDİT
    Dipnot: 3 yumurtadan 1 tane sarı ya da 1.5 tane sarı yerim.

İrtibata geçmek istersen, özel mesaj atarsın :)

- Ben yatıyorum arkadaşlar yeterince gecikti uyku vakti. Siz eleştirinizi yapın ben yarın cevaplarım, teşekkürümü ederim. İyi geceler, İyi forumlar

17. apachibebetto

apachibebetto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ok :) Araştırdım biraz nette, face deki resimlere felan baktım iyi güzel gorunuyor yer.

18. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Amino alimin nasil?, antremandan once ve sonra kac tablet aliyorsun?, birde antremanin olmadigi gunler amino kullanmani onermiyorum, israf, basarilar :)

Zerk bunu beğendi.
  19. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Müthiş derece de sağlam bir genetiğin var ;)
    Sanki vücut geliştirme yapmak için yaratılmış gibisin :)
    Çünkü bakıyorum, bakıyorum bütün bölgelerin önü açık yani genetik olarak zayıf olan seni çok uğraştıracak bir bölge yok!

Yağlanmana dikkat et biraz yağlanman mevcut ama senin ki gibi bir vücut varsa mühim değil giderilir...

Çok oku bütün sabit konuları hatim et, bu işi en ince ayrıntısına kadar hakim ol ve bilinçli bir şekilde yap...
    O zaman sen bu vücudu uçurursun :)

Antremanlarında başarılar ;)

Azi ve Zerk bunu beğendi.
  20. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen zeusa katiliyorum, genetigin harika, gelisime acik, beslenmen o kadarda iyi degil bence, ama cok basarili bir vucudun var, yaglanmamaya dikkat edersen, gogus ve karina biraz daha ustunluk verirsen cok daha guzel olucak.

Zerk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş