86'dan 74'e Hedef:68kg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve RaJeV tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşirsin

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkür ederim. Şu an göğsümün halini görmek için sabırsızlanıyorum ama bandajları çıkarana kadar göremeyeceğim. Erkenden de çıkartmak istemiyorum doktor 2 güne çıkartabilirsin dedi ama olabildiğince tutacağım ki göğsümde deri de sarkma falan olmasın.

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün diyetime sağdık kaldım. Göğsümdeki ağrılar azaldı. Yan yatabiliyorum artık.
    Ama göğüslerim hissiz ve uyuşuk :S Sağ göğsümde hala şişlik var. Bandajları daha çıkartmadım. Olabildiğince tutmak istiyorum şişlikleri indirebilir diye.
    Yarın gidip dar likralı atletlerden alacağım ondan sonra bandajları çıkartırım. Duş alıp dar atleti giydikten sonra korseyi takarım

4. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Kaç kiloya düştünüz şu an ?

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun zamandır tartılamadım hastane işlerinden dolayı. Ama en yakın zamanda tekrar tartılacağım. Yurtta tartı olmadığı için süpermarketlerdeki tartılarda tartılıyorum. O yüzden istediğim zaman tartılma gibi bir fırsatım olmuyor malesef kafa_

6. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    konunu ilgiyle takip dyrm ve bu azimle çok iyi işler çıkrmaya devam edeceğnden eminim.geçmiş olsun ayrıca

7. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    tam olarak iyileşmeden spora başlama iyice dinlen yediklerine dikkat et sonradan daha sıkıntılı olur hemen başlarsan son durum nedir

8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ağrılar hafif azaldı. Bugün dar likralı atlet aldım. Biraz sonra bandajları çıkarttım atlet üstünede korseyi giyeceğim.
    Spor yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Bacaklarım falan uyuşuk uyuşuk uyuyamıyorum. Yatınca falan rahatsız oluyorum. Ters bisiklet sürme hareketi falan yapıp bacakları iyice yorunca anca uyuyabilyorum :evil:

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Pazartesi günü ameliyata girmiştim bugün tam 3. günü oluyor. Bandajlarımı çıkarttım. İyiki de çıkartmışım tüm acıyı o yapıyormuşkafa_ Karşılaştığım manzara beklediğimden kötüydü açıkçası. Doktor iz bırakmamak için dokuları almadı. Tüm erkeklerde meme dokusu var dedi o yüzden ameliyatta karar vereceğim alıp almaya dedi. Ama almamış a32Eskisinden çok çok çok daha iyi. Ama yine tatminsizlik var. Sanki sporcu göğsü gibi olacak falan :p Şöyle bir durumda var göğüs kaslarımı çok rahat bir şekilde görebiliyorum artık :) Demekki boşu boşuna haftada 2 kere göğüs çalışmamışım.
    Hoşnutsuzluğum sebebi şişkinlikler var bunlar meme dokusu mu yoksa ameliyat şişkinliği şimdilik bilemiyorum ama inş ameliyat şişkinliğidir. Aslında zamana bırakmak lazım 3 gün olmuş daha dikişler bile duruyor yorum yapmak zor. Pazartesi sabah doktorun yanına tekrar gideceğim kendisi bakınca sanırım söyler thums:
    Atletin altına göğsümün şişkin olan yerine tomar tomar peçete koydum doktor söylemişti. Üzerine atleti giydim. Korseyide çok fena sıkıştırdım. Doktorun sıkıştırdığının kat kat fazlası oldu :evil:

CaglarYildiz bunu beğendi.
  10. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    henüz yeni ameliyat olmuşsun şişkinlikler normaildir ve bence ameliyatla alakalıdır cok fazla kafana takma zamanla herşey normale döner umarım biran önce iyileşir ve spora kaldığn yerden devam edersin geçmiş olsun

11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Dün gece korseye daha sıkı sardım. Bugün sanki şişlikler biraz daha inmiş gibiydi. Yarın antremanlara hafif hafif başlamayı düşünüyorum en azından bisiklet sürerim :D

12. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ameliyat olalı 5 gün spor yapmayalı da bir haftayı geçmişti. İyice spor yapmaya yapmaya zor duruyordum. Bir de bugün tartıldığımda 1 kg almışım. Ne biçim metabolizmam var anlamadım. Diyet yapıyorum ama spor yapmayınca kilo alıyorum. Bugün iyice tak etmişti. Oxy Pro'mu içip spora gittim :D Triceps ve biceps çalıştım 45dk. Diğer bölgelere şu an için zor girerim özellikle sırt ve göğüs nasıl olacak hiç bilmiyorum. Ayrıca 45dk Hızlı Tempo Hiit eliptical kardiyo yaptım. Şimdi mutluyum ve huzurluyum :D

Kendime yeniden hedef koydum. Yarıyıl tatilinden dönene kadar çok daha sıkı bir diyet ve daha sıkı bir spor yapıp bel bölgesindeki yağlardan kurtulmaya çalışacağım.
    Karbonhidratı özellikle kısacağım. Sadece sabah kahvaltıda musli(lif için) ve antreman çıkışında dekstroz alacağım.

13. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    o 1 kgyi kafana takma yağ olarak alamayacağın kesin 1 kg yağ 7.700 kaloridir ki bir haftada bu kadar yağ alman mümkün değil ödem falan olmuştur ameliyat sonrası durum bu iyileşmene bak sakın doktorunun dediğindende çıkma ameliyat bandajlarını alana kadar üzerinde dursun sporu hafif tempoda yaparsan sorun olmaz sanırım kolay gelsin çok geçmiş olsun

14. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ameliyat bandajlarımı çıkartalı 2 gün oluyor :) Şuan sadece korse takılı çok sıkı bir şekilde :) Pazartesi zaten doktorun yanına gideceğim bakalım ne diyecek thums:

15. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    kendini zorlamadan çalış seni anlıyabiliyorum spor yapmadığın zaman mutsuz oluyosun artık sanki yağ birikimi oluşuyomuş gibi hissediyosun spor yaptığında ise yağlarından kurtulduğunu hissediyosun mutlu oluyosun yinede kendini cok zorlamadan yap sporunu

Azi bunu beğendi.
  16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün kahvaltı hariç karbonhidrat alımını kestim. Bundan sonra 1 ay boyunca buna dikkat edeceğim. Duruma göre antremandan sonra dekstroz alabilirim sadece.
    Bugün bacak ve bilek çalıştım. Ameliyattan dolayı kısıtlı hareket özgürlüğüm var :D Ayrıca 45 dakika yüksek tempoda(8. seviye ve 12. seviye) Hiit Eliptical kardiyo yaptım. Mutluyum. Deli gibi su attım. Bunda Oxy Elite faydası çok büyük. Konunun başlığına yazdığım yazıyı buraya kopyalıyorum:
    İlk aldığım hafta ürünü talimattaki gibi antremandan 45dk önce alıyordum. Bi etkisini hissetmiyordum. duh Son 3-4 antremandır 5-10 dk önce alıyorum deli gibi terletmeye başlıyor antreman sırasında özellikle kardiyoda. L-carnitineden kat kat daha fazla terliyorum. Ama dediğim gibi 5-10 dk önce alınmalı.
    Ayrıca bugün koyu kahve içtikten hemen sonra aldım yine anteramana gitmeden 10dk önce. Şimdiye kadar hiç terlemediğim kadar terledim. Üzerimdeki atleti zor çıkardım yıkanmadan önce hyper_
    Ayrıca ürünün önemli bir artısı daha var. Oda akşam aldığınızda yani antremandan önce sizi kesinlikle acıktırmıyor. Akşam yemeğini sırf protein ihtiyacımı karşılayayım diye zorla yiyorum thums:

Ürünü kullananlar ve kullanmak isteyenler mutlaka 2-3 gün antremandan 5dk önce içip denesinler thums:

17. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    yağ yakım ürünü mü aldığın ürün?

18. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    CaglarYildiz bunu beğendi.
  19. west67

west67 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Zonguldak
    resim koyucakmısınız öncesi sonrası diye dumbelllls

20. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Resim koyacağım tabiki ama şimdi değil. Kendi vucüdümü beğenmeden resim koymayı uygun bulmuyorum. Hem resim koymak için bence en az 6 ay geçmeli. thums:

Sayfayı Paylaş