84'ten 65'e ama....

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve cinnamon tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cinnamon

cinnamon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar,
    Siteye yeni uye oldum fakat 1 aydir firsat buldukca konulari okumaya calisiyorum. Cok okudukca biraz kafam karisti bu yuzden yardimci olursaniz sevinirim.
    Oncelikle 1 senedir duzenli spor yapiyorum. 84 kilodan 65'e indim. Fakat, son 2 aydir 1 gram bile veremedim desem yeridir. Suan aslinda kiloyla fazla ilgilenmiyorum amacim yag oranimi dusurmek.
    Haftanin 4/5gunu spora gidiyorum. 45/50 dk. civari cardio + agirlik ve minder hareketleri yaklasik 1 bucuk saat spor salonunda kaliyorum.(hergun agirlik calismiyorum) Beslenmeme de dikkat etmeme ragmen hala istedigim vucuda sahip diilim. Bu yag oranina takmis durumdayim bununla yatip bununla kalkiyorum.
    Sitede okuduklarimdan anladigim protein'i arttirip karb. i dusurmem gerek. Ama ne kadar protein almam lazim ornegin ogle ve aksam mutlaka protein almalimiyim?
    Kahvalti olarak bazen kellogs kuru meyveli cornflex yiyorum. Bir sakincasi varmidir yada diyete uygunmudur desem daha dogru olur?
    Bu arada fazla su icememe gibi bi problemim var. Yani en fazla 10 12 bardak icebiliyorum.
    Bana uygulamam gereken program ve beslenmeyle ilgili yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Simdiden cok tesekkurler.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Sayfayı Paylaş